NÁBYTEK PRO RESTAURACE

Restaurační nábytek od firmy Transylvania. 
Ať už otevíráte novou restauraci, nebo máte v plánu nahradit starý restaurační nábytek - zde si můžete koupit dřevěný nábytek pro restaurace vynikající kvality a za výhodných podmínek.
Nábytek pro restaurace  

Nábytek pro restaurace z masivního dřeva přímo z rumunských hor. 
Společnost Transilvania nabízí výrobu všech druhů nábytku pro restaurace, kavárny nebo baru, který vám umožní vytvořit příjemnou atmosféru v jednom z vybraných stylů. Naše společnost je vyhradním prodejcem rumunského nábytku pro restaurace z masivního dřeva v České republice. 

RESTAURAČNÍ ŽIDLE    Stoly do restaurace

RESTAURAČNÍ ŽIDLE                                             STOLY DO RESTAURACE 

Za celou dobu činnosti naší firmy jsme realizovali řadu projektů restauračního nábytku na zakázku, o kterých  byly  vždy jen pozitivní ohlasy a vděčnost našich zákazníků.

Mezi hlavní kritéria, které by měl odpovídat restaurační nábytek je třeba uvést:
-vysoká spolehlivost a robustní konstrukce nábytku do restaurace, která umožňuje používat nábytek bez obav z poškození
-dlouhodobá  funkčnost restauračního nábytku
-jednoduchá  údržba a odolnost nábytku do restaurace proti vlhkosti a agresivních tekutinám
-uživatelsky příjemné posezení a dodržení všech standardů kvality.

Všechny tyto požadavky splňuje restaurační nábytek od naši firmy. Kromě toho, výroba nábytku pro restaurace, bary a kavárny je prováděna v souladu se špičkovou jakostí a bezpečností těchto výrobků, o čemž svědčí sertifikáty kvality. Víme, že pouze tehdy, pokud budou dodrženy všechny výše uvedené požadavky na určitý druh nábytku pro restaurace,  je možně zakoupit opravdu kvalitní a odolný restaurační nábytek na dlouhé roky použití.

Volba nábytku pro restaurace
Nákup nového restauračního nábytku nebo nábytku pro bar zahrnují nákup následujících typů produktů:
-židle – nejlépe na dřevěném rámu
-dřevěné stoly v různých velikostech, vyrobené v určitém stylu
-barové pulty na mírů
-komfortní a stylový nábytek pro sál (židle, křesla, pohovky, konferenční stolky a další).

Než si vyberete konkrétní typ nábytku pro restauraci, je nezbytné promyslet styl místnosti. Buď to bude romantická restaurace v francouzském stylu, nebo v zámeckém stylu či selská restaurace s dobovým nábytkem... Variant je tisíce. V každém zvoleném stylovém řešení, vyrobíme pro Vás právě takový restaurační nábytek, který lehce hodí pro Vámi vymyšlený interiér.

Realizace zámek Všeradice
                                                             NAŠE REALIZACE RESTAURACE ZÁMEK VŠERADICE 

Dřevěný nábytek pro restaurace od naší společnosti splňuje veškerá  požadavky na produkty tohoto typu. Naši partneři v Rumunsku mají  průmyslové objekty, které umožňují profesionálům vytvářet originální nábytkové vzorky, hodící se do jakéhokoli interiéru a pomáhají vytvářet příjemnou atmosféru v každém pokoji. Výroba nábytku pro restaurace a jiné nábytkářské produkty je vysoce účinná práce, při které se používají  nejnovější modely zařízení a dřevoobrábějících nástrojů.

Každá továrna nábytku je vybavena vším potřebným pro to,  aby zvládla zpracovat všechny druhy materiálů pro výrobu nábytku. Ve své práci rumunští truhláři, mistři v oboru, používají různé frézky a uhlové pily, brusky a truhlářské nářadí výrazně usnadňující  výrobu nábytku pro restaurace. Spolupráce s předníma rumunskýma továrnama, umožňuje nastavit rozumné ceny nábytku pro restaurace a kavárny.

Nábytek pro restaurace made in Romania

Další důležitá vlastnost nábytku pro restaurace z Rumunska - nízké náklady v porovnání s kvalitou a trvanlivostí.
Cenový aspekt dnes trápí prakticky každého současného zákazníka, ale s tím je u rumunského výrobce všechno v pořádku - díky levné pracovní síle je restaurační nábytek z masivu víc než o polovinu levnější a někdy i dvojnásob ve srovnání s evropskými cenami. Právě tato skutečnost umožňuje Rumunsku dosahovat v exportu nábytku až 10 procent z celkového státního exportu.

Náklady na pracovní sílu v Rumunsku nejsou tak velké, jako například v Itálii nebo ve Francii a proto je možné pro mnoho kupujících zakoupit skutečný produkt mistrovského díla za dostupnou cenu.  Dokonce i nábytek z 100% masivu s ručně vyřezávaným zdobením, kde je každý kus zvlášť zpracováván s použitím komplikované řezby ornamentů, s důrazem na původní strukturu dřeva, nábytek který si lze snadno představit v každém královském paláci, je cenově dostupný. Možná to ještě nevíte, ale nejlepší rumunský nábytek je v kvalitě srovnatelný pouze s italským nábytkem, ale prodává se za cenu víc něž o dvakrát nižší.

Všechni rumunští odborníci, kteří navrhují a vyrábějí nábytek pro restaurace apod. z masivního dřeva, mají velké zkušenosti s prací se dřevem a veškeré nezbytné teoretické znalosti k vytvoření originálních a kvalitních stolů, židlí, barových pultů a pod. Každý umělec nebo designér nábytku je pravidelně testován, cílem testu je prokázat své schopnosti.
Kromě nábytku na míru pro restaurace na zakázku v souladu s moderními požadavky, naši partneři sledují vznik nových produktů v této oblasti, navštěvují nábytkářské  výstavy a konference.

Restaurační nábytek ze vzácných druhu dřeva přimo z rumunských hor. 
V naší společnosti je možné objednat jakýkoliv dřevěný nábytek pro restaurace a nebo do baru či kavárny. Zároveň nabízíme všem našim zákazníkům velký výběr židlí a stolů do restaurace, barové pulty různých stylových řešení  a další potřebné předměty.

Restaurační nábytek, který výhodně zakoupíte za bezkonkurenční ceny od naší společnosti, Vám bude věrně sloužit dlouhá léta a stane se skutečnou ozdobou interiéru vaší restaurace .

Máte-li zájem o náš restaurační nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku  pro restaurace? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!