O NÁS

Transylvánie - filozofie  domácí útulnosti

  Slavné město Praha hýří všemožnými druhy prodejen  nábytku, značkovými obchody
a módními salony, ale salon Transylvánie má výraznou výhodu před všemi ostatními  vzhledem k dlouholeté zkušenosti v oblasti nábytkového vybavení.Pracovat přímo s nejprestižnějšími výrobci Evropy a Ameriky, mít dobrý systém dodávek nábytku a ostatních prvků, umožňuje plně uspokojit požadavky našich zákazníků  v různých cenových kategoriích podle kvality výrobků.
  Naše firma pečlivě vybírá jen ty cenné a jedinečné modely, které k dnešnímu dni  nabízejí nábytkářské závody, což vám dovolí vytvořit kterýkoliv interiér pro váš domov. Sjednocený  tým profesionálních designérů je vždy připraven pomoci návštěvníkům salonu, pochopit rozmanitost nábytkářského průmyslu a vybrat pouze ta interiérová řešení, která zvýrazní vkus a osobnost vlastníka.

KLASICKÉ LOŽNICE  KLASICKÉ JÍDELNY  KLASICKÉ SEDACÍ SOUPRAVY  KLASICKÉ PRACOVNY

Klasické ložnice             Klasické jídelny               Sedací soupravy         Klasické pracovny 

  Transylvánie – okno do světa exkluzivního nábytku ...

  Za exkluzivních podmínek pro vás máme připravenou bohatou kolekci nábytku světových značek, od nedrahých souborů až po luxusní sestavy. Připravili jsme pro Vás obrovskou sbírku nábytku do ložnic a obývacích pokojů, pracoven  a kanceláří, dětské a mládežnické sestavy, nábytek pro jídelní prostory, stoly a židle,nábytek do předsíně, hodiny, nábytek pro hotely, jednotlivé kusy nábytku, příslušenství čalouněného nábytku a vybavení do hal, lustry
a lampy na výběr pro  každého, konferenční stoly, pohovky, barové pulty, konzoly atd. Dostupné podle ceny a skvělé podle kvality. Naše výrobky jsou připraveny stát se součástí vaší osobnosti.

  Internetový obchod Transylvánie  jehož rozmanitost a kontrastnost překvapuje i nejzkušenější designéry a kolekce nábytku  prezentovaná řadou stylů: od klasického po avantgardu, od luxusu v každém detailu po praktický minimalismus. Kombinace těchto prvků umožňuje udělat váš dům krásným, pohodlným, funkčním a komfortním, pomáhajícím relaxovat, cítit komfort a získávat maximální estetické potěšení z toho, že máte vlastní exkluzivní interiér. Naše on-line prodejna nábytku je pro ty, kteří hledají něco zvláštního a sní o unikátním nábytku, vyráběným ručně s láskou a vášní.

KLASICKÉ OBÝVACÍ STĚNY  KLASICKÉ BAROVÉ PULTY  KLASICKÉ PŘEDSÍNĚ  DĚTSKY NÁBYTEK

Klasické obývací stěny   Klasické barové pulty   Nábytek do předsíně    Dětský nábytek  

On-line obchod Transylvania-Nábytek.cz nabízí širokou škálu vynikajícího nábytku z masivního dřeva. Obrovská škála nábytku pro ložnici, obývací pokoj, jídelnu, knihovnu, široký sortiment interiérových prvků a dekorací, čalouněný nábytek z  látek nejvyšší kvality
a naturální kůže a také lustry, nástěnné a stojací lampy od dnešních nejlepších italských
a českých výrobců a další zboží do interiéru ..

V našem internetovém obchodě najdete nábytek pro každý vkus a peněženku. Můžete si zde vybrat nábytek všech druhů a stylů. Cenová politika, pečlivý individuální přístup, vysoce kvalifikovaný personál nám umožňuje získávat prvenství mezi  dodavateli nábytku v Praze.

Naše zákazníky láká záruka a volné vybavení obývacích pokojů, ložnic, dětských souprav, různorodost  čalouněného nábytku. Nábytek, který vás zajímá můžete objednat
a získat v nejkratším možném čase. Projekční služby, dodávka a montáž nábytku jsou
v našem salonu zdarma.

Jsme přesvědčeni, že naše nabídka je nejlepší na trhu nábytku v České republice.

Darujte si luxus a pamatujte, že peníze jsou jen prostředkem k dosažení snu o pohodlném životě!

Doufáme, že naše nabídky plně splní Vaše požadavky a pomoc  profesionálních konzultantů usnadní výběr a vyřízení  nákupu.

Upřímně se na Vás těšíme, jako na naše hosty v našem salonu na Vinohradech. Společně zrealizujeme představu o nábytkovém vybavení Vašeho domu.

Transylvánie nábytek