DĚTSKÉ POKOJE

 

Každá část nábytku, kterou si přinesete do svého domova - "osobnost", která musí okamžitě korespondovat s vaší duší, vstoupit do intimního prostoru vašeho života.  Nestačí, aby nábytek byl kvalitní a pevný za účelem doprovázet vaši rodinu po mnoho let, ale musí být i dostatečně atraktivní, aby si dokázal získat vaše srdce.  Přesně to máme na mysli, když hovoříme o nábytku Transylvania. Již třetí generaci, pracujeme se dřevem a za tento čas jsme se ujistili v tom, že i ty nejmodernější technologie a doplňky musí sloužit pouze jedinému cíli. Tím cílem je odhalit vnitřní duši dřeva, vzácnost vytvořenou přírodou, sílu a měkkost, teplo a svěžest, nekonečnost a konstantnost a variabilitu. Evropský design a výroba, výborná znalost rodinného způsobu života a snaha pokračovat a zdokonalovat se, přidává našemu řemeslu mistrovství, abychom mohli neustále zlepšovat kvalitu a zvyšovat hodnotu vybavení vašeho domu. Není větší spokojenosti na profesionální úrovni než vidět, jak se naše práce stává nábytkem pro vašeho malého andílka, prvním domem, kde on nebo ona vyroste ve zdravého a silného človíčka, aby mohl(a) začít zajímavé cestovaní pod názvem "život".

Nejspolehlivější materiál, ze kterého se vyrábí krásný  dětský nábytek s ohledem na životní prostředí dětí je buk. Naše společnost nabízí vaší pozornosti vynikající dětský nábytek, který splňují nejpřísnější ekologické požadavky a je vyroben převážně pomocí ruční práce ze 100 %  dřeva. 

pdf katalog dětského nábytku
PDF KATALOG STÁHNOUT  


  "Bezpečnost není drahá, ale je vzácná" Bezpečnost je pro nás prioritou číslo jedna. Všechny naše výrobky jsou testovány a certifikovány pro bezpečný provoz, a také splňují všechny státní normy. Jsme o krok dále a používáme nejnovější a nejlepší technologie, které jsou dnes k dispozici, abyste měli jistotu, že váš první dětský nábytek je ten nejbezpečnější a nejpohodlnější.

  Fakta:

• Všechny naše výrobky splňují požadavky bezpečnostní normy spotřebních výrobků (CPSC) a jsou také testovány a certifikované laboratoří.
• Všechny skříně jsou vybaveny antipohupovým systémem Romina pro větší stabilitu a bezpečnost.
• Naše systémy otevírání zásuvek obsahují i záchranné funkce a zcela eliminují riziko náhodného vytažení zásuvky od dítěte. Plastové bezpečnostní háčky připojené zespod zásuvky musí okamžitě zareagovat na vytažení boxu.
• Standardem samozavíracích zásuvek a dvířek, je konstrukce zabraňující stisku prstů.
• Náš nábytek je z masivního tvrdého dřeva a má velmi vysokou míru odolnosti vůči mechanickému poškození, a je příznivý pro životní prostředí. "Zdraví je největším bohatstvím"  Naše snaha dosáhnout dokonalosti se zaměřuje nejen na vzhled, trvanlivost a funkčnost, ale vlastně začíná pečlivým výběrem těch nejlepších materiálů, které nám nabízí matka příroda a spojením s nejnovějšími technologiemi a inovacemi s přídavkem naší vášně ke
kvalitnímu nábytku. Neexistuje žádná  jiná magická formule pro dobrý a kvalitní výrobek, než výběr zdravých přísad.
Se společností Transylvanya - nábytek s.r.o., bude pro vás radost se toto dozvědět.

Povrchová úprava dětského nábytku 

Pro povrchovou úpravu u dětského nábyteku se používají jen ty nejlepší povrchové materiály a dokončovací techniky. V současné době je k dispozici 24 barev pro výrobu jakékoliv kolekce nabízeného dětského nábytku. Všechny naše  nátěrové hmoty jsou na vodní bázi, 100% bezpečné a nejedovaté, co potvrzuje  CPSC certifikát. Náš nábytek neobsahuje olovo, ftaláty nebo formaldehydy.  Dále naše výrobky dětského nábytku jsou pravidelně testovány a kontrolovány.

BARVA SOLID WHITE    BARVA DOVE    BARVA BIANCO SATINATO

BARVA WASHED WHITE    BARVA ARGENTO    BARVA RUSTICO

BARVA STARDUST    BARVA VINTAGE GREY    BARVA WASHED GREY 

BARVA CAPPUCCINO    BARVA ALBERO PURO    BARVA STORM

BARVA ARTISAN SILVER     BARVA ARTISAN SMOKEY    BARVA ARTISAN DENIM

BARVA ANTICO    BARVA WHITE OAK    BARVA NOCELLO

BARVA ESPRESSO    BARVA ROSSO    BARVA NERO

BARVA GOLD PATINA    BARVA SILVER PATINA    BARVA NAVY

Uchytky pro dětksý nábytek 

ÚCHYTKA CMH1   ÚCHYTKA CMH2   ÚCHYTKA CMH3

ÚCHYTKA CMH4   ÚCHYTKA CMH4   ÚCHYTKA CMH5

ÚCHYTKA CMH5F   ÚCHYTKA CMH6   ÚCHYTKA CMH7

ÚCHYTKA CMH10   ÚCHYTKA CMH11   ÚCHYTKA CMH12

ÚCHYTKA CMH13   ÚCHYTKA CMH14   

Máte-li zájem o náš dětský nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru dětskeho nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!