STOLY DO RESTAURACE

Stoly do restaurace od firmy Transylvania. 
Desing, specifikace výroby , cena stolů do restaurace do značné míry závisí na interiérním a koncepčním stylu konkrétního projektu.
Stoly do restaurace Regal
Jídelní stůl pro restaurace Regal. Materiál: masiv dub \ ořech. Rozměr libovolný. Barva libovolná. 
Stůl Regal rozkládací 2000\3000x1050x850 mm. Cena : 45 000 Kč vč.DPH 

Obvykle tento restaurační nábytek lze rozdělit do následujících kategorií: stoly do klasické a elitní restaurace, bary, stoly pro zámky, stoly pro pivní bary, stoly do restaurace - rychlého občerstvení, stoly do koktejlovych klubů a uličních kaváren. U nás si můžete koupit stůl pro restauraci na zakázku, zpracován podle vašeho návrhu, nebo si vybrat hotový model masivních stolů v našem e-shopu.
Restaurační stůl A33
Jídelní stůl do restaurace A33. Materiál: masiv dub. Rozměr libovolný. Barva libovolná.
Rozměr 1500x1000x800 mm cena 26 000 Kč vč. DPH 
Rozměr 2000x1000x800 mm cena 30 000 Kč vč. DPH

Bez ohledu na cenovou kategorii, všechny dřevěné stoly do restaurace vystavené na našem webu, se vyznačují těmito vlastnostmi:
vysoké estetická vlastnost;
ergonomie a bezpečnost;
praktičnost a odolnost;
aktuální desing;
pevnost a trvanlivost;
maximální komfort pro návštěvníky;

Nejvhodnější materiál pro výrobu  stolu do restaurace je dřevo. My vyrábíme stoly do restaurace z masivu vzácných druhů dřeva jako jsou dub, buk, ořech…

Dřevěné stoly do restaurace a kavárny
Při objednání dřevěných stolu pro restauraci, můžete implementovat jakýkoliv návrh designu. Exkluzivitu restaurace v klasickém interiérovém stylu zvýrazní stoly z masivu z prvky  ruční práce. Nenahraditelné budou dřevěné stoly pro jídelny vegetariánské nebo s  etnickou orientací - krása přírodních materiálů a energie naturálního dřeva pomůže vytvořit potřebnou atmosféru. Stylové dřevěné stoly - nejlepší řešení pro restaurace.  Dřevěný povrch v přírodních barvách je vhodný do každé restaurace. 

Výběr vhodného stolu do restauraci
Při výběr dřevěných stolu do restaurace či kavárny, je nutné vzít v úvahu specifikaci  využíváni restauračního nábytku. Většinou platí že restaurace objednávají u nás výrobu velkých obdélníkových jídelních stolů , protože v případě velkých akci obdélníkoví stoly se dá složit v řady, což výrazně optimalizuje dostup volného prostoru pro pohýb hostů . 

Realizace pro zámek Všeradice
Realizace restaurační nábytek zámek Všeradice
                                                                                           REALIZACE ZÁMEK VŠERADICE 
Stůl do restaurace A33
2000x1000x 800 mmcena 30 000,00 Kč  1ks vč. DPH
1500x1000x 800 mm cena 26 000,00 Kč 1ks vč. DPH
Materiál: dub.
Doba realizace zakázky 30. Původ: Rumunsko.

Vhodnější volbou pro útulné malé restaurace nebo romantické kavárny  bude zakoupení oválných a nebo kulatých stolů. Malé kulaté dřevěné stoly do kavárny budou ideálním řešením pro romantické setkání, obchodní jednání nebo přátelské posezení. Ještě jednodušší návrh - koupit jídelní stůl rozkládací. Je vhodný pro firmy všech velikostí a pokud to bude nutné, takový stůl muže výrazně zvýšit počet míst. Nejvhodnější pro návštěvníky, kteří objednávají pouze nápoje, jsou malé kulaté stoly pro dvě osoby. Ale univerzální verze pro restaurace zůstává – restaurační obdélníkový stůl.

Stůl do restaurace Venetia  Restaurační stůl Venetia
Restaurační stoly Venetia 

Naše spolupráce s klienty - to je více než jen velkoobchodní a maloobchodní prodej restauračního nábytku, protože:
vzhledem k tomu, že společnost Transilvania – je přímým zástupcem předních rumunských nábytkářských továren v České republice, naši klienti nemusí platit za zprostředkování služeb.
Náš katalog je neustále aktualizován, vždy můžete najít správné řešení pro vaši restauraci.

Jsme si vědomi, že zrealizujeme i ty nejnáročnější a nejoriginálnější návrhy na stoly pro restaurace, vyrobené na zakázku po individuálním projektu z masivního dřeva, budou srovnatelné  kvalitou a odolností námi nabízeného restauračního nábytku. 

Máte-li zájem o naše stoly do restaurace, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru restauračních stolů? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!