ZÁMECKÝ NÁBYTEK

Zámecký nábytek - tajemství nádherné krásy.
Zámecký nábytek v sobě kombinuje elegantní formy, přírodní materiály a luxusní zdobení. V domě a nebo v prostorném bytě, se může zámecký nábytek stát skutečným klenotem interiéru a přidat zvláštní komfort a atmosféru.
Zámecký nábytek  

Zámecký nábytek - ustlat si jako na zámku...
Chtěli byste uspořádat svůj interiér v klasickém zámeckém stylu? Pro dosažení tohoto cíle se ideálně hodí zámecký nábytku od firmy Transylvania.

Je třeba poznamenat, že veškerý zámecký nábytek, který nabízíme, je vyroben výhradně ze vzácných druhů dřeva, a to pouze ručně. Kvalitní práce mistrů poskytuje zámeckému nábytku hladké linie a elegantní tvary. Zámecký nábytek předurčuje použití ve vzlášť prostorných pokojích. Hlavní věc, při tvoření interiérů v zámeckým stylu je třeba dodržet tenkou linku a nepřehánět to z výzdobou, aby se za krásou a bohatstvím interiéru neztrácel hlavní úmysll .

Zámecký nábytek ložnice s nebesy
                                                                          ZÁMECKÝ NÁBYTEK LOŽNICE S NEBESY 228

V čem spočívá aktuálnost zámeckého nábytku?
Od počátku renesanční epochy v XVI. století, rychlý rozvoj italského umění a kultury měl vliv na vzhledu interiéru zámku. A když se z Afriky do Evropy přivezl první nábytek z červeného dřeva, okamžitě se objevily unikátní exempláře nábytku, - zámecký nábytek který se lišil ve své okázalosti a luxusním dekorem. Za zakladatele elegantního stylu se považuje Ludvík XIV.

Zámecký nábytek jídelna
                                                                                  ZÁMECKÝ NÁBYTEK JÍDELNA 228 05

Dnes, mnoho hvězd show-businessu, politici a podnikatelé, mají tendenci vytvářet interiéry svých domů v luxusním stylu a proto používají zámecký nábytek, vyrobený ve stylu klasicismu. Ve kterém se harmonicky kombinují historické tradice a funkční vlastnosti tohoto nábytku. Hvězdy jako Britney Spears, Cameron Diaz a Arnold Schwarzenegger také dávají přednost eleganci a harmonii baroka, rokoka a klasicismu v designu nábytku.

Zámecký nábytek barový pult
                                                                                ZÁMECKÝ NÁBYTEK BAROVÝ PULT 228

Hlavním rysem zámeckého nábytku, který pro vás nabízíme, je jeho úžasná krása, exkluzivita, luxus a dokonalost formy. Intarzie a dekorace jsou vyrobeny s použitím pouze drahého dřeva a kamenů. Styl je určen klasickým racionalismem, který kombinuje nádherné křivky baroka, jemné vzory a světlé barvy rokoka, stejně jako překvapivě rozmanité dekory stylu empír.

Zámecký nábytek luxusní ložnice
                                                                     ZÁMECKÝ NÁBYTEK LUXUSNÍ LOŽNICE 228 03

Dnes je zámecký styl - druh fúze francouzského klasicismu začátku osmnáctého století s moderními trendy minimalismu a funkčnosti. Masivní, ale velmi elegantní sedací soupravy, stoly, židle, postele, komody a skleníky se cítí v harmonické pohodě jak s moderním nábytkem tak i v klasický interiérech.

Zámecký nábytek sedací souprava
                                                                ZÁMECKÝ NÁBYTEK SEDACÍ SOUPRAVA 228 03

Důvody pro rostoucí poptávky na zámecký nábytek jsou zřejmé. Za prvé - je to prestiž, a rostoucí poptávka pro exkluzivní věci. Všechno ale nakonec určuje rozdělení finančních prostředků. Samozřejmě, že stůl z ebenu, s pečlivě leštěným povrchem vypadá mnohem lepší než ve stejném provedení z borovice, ale cena prvního je mnohem vyšší.

Zámecký nábytek pro hotely
                                                                      ZÁMECKÝ NÁBYTEK PRO HOTELY REGALLIS 

Dosažení racionálního vztahu mezi okázalostí a nádherou z jedné strany a pohodlí a funkčnosti- z druhé, je hlavním úkolem dnešních výrobců zámeckého nábytku. Rumunští výrobci nábytku s využitím nejnovější technologie, vytváří skutečné mistrovské díly pro každý vkus a velikost peněženky.

Zámecký nábytek do hotelů
                                                                         ZÁMECKÝ NÁBYTEK PRO HOTELY VENETIA

Jak vytvořit vyhovující interiér pro zámecký nábytek?
Před zakoupením zámeckého nábytku je nutné vytvořit odpovídající stylový interiér. Povinné podmínky jsou dřevěná okna a dveře v odpovídajícím stylu a podlahové parkety nebo podlaha z drahých dlažeb, třeba z mramoru. Při výběru nábytku se nepokoušejte zařídit místnost maximálním počtem exkluzivních věcí. Například, obklopte ložnici nábytkem jedné řady v připoutaném klasickém stylu.

Zámecký nábytek ložnice Florenta
                                                                             ZÁMECKÝ NÁBYTEK LOŽNICE FLORENTA 

Typicky, standardní sada pro zámecké apartmány jsou: sedací soupravy, skříně, pracovní stůl, křesla, stoličky, stojany, zrcadla, jídelní stoly a velké postele s nočními stolky a komody pro ložnice. Umožňuje li prostor, použijte malé sofa, konferenční stolky, servírovací stolky, taburetky a pohovky. Barevné řešení je voleno v černé nebo bílé, zřídka měkké odstíny modré, béžové a zelené barvy.

Zámecký nábytek jídelna Florenta
                                                                           ZÁMECKÝ NÁBYTEK JÍDELNA FLORENTA

 Zámecký nábytek by měl být ozdoben vykládáním intarzií a bohatostí na vyřezávané prvky ze dřeva potaženého lakem nebo barvou na základě drahých materiálů. K zámeckému nábytku se hodí velké gotické vázy a sochy z období renesance.

Eklekticismus, to je harmonické prolínání několika stylů, v současné době je nejúspěšnější koncepční řešení pro tvorbu luxusního zámeckého nábytku. Nejdůležitějším je, že získaný produkt je elegantní, pohodlný a funkční, splňuje a odpovídá duchu doby bez přerušení letité tradice. To je způsob, jakým rumunští výrobci interpretují základní nuance výroby zámeckého nábytku.

Zámecký nábytek ložnice Kleopatra lux
                                                                      ZÁMECKÝ NÁBYTEK LOŽNICE KLEOPATRA LUX 

Kombinace zámeckého a moderního nábytku.
Samozřejmě, že v bytě musí být funkční nábytek. To však nebrání kombinovat různé modely v jednom souboru nábytku. Například, v klasické ložnici s velkou manželskou postelí, která má zkroucené nohy, toaletní stolek, židle a těžké závěsy v barokním stylu lze nainstalovat moderní zrcadlovou skříň a plazmový panel. Naproti tomu v bytě, zařízeným ve stylu hi-tech, jde klidně umístnit jídelní stůl a židle s prvky klasicismu a baroka. Hlavní věc - je harmonické kombinace barev a rozměrů. 

Zámecký nábytek jídelna Kleopatra lux
                                                                       ZÁMECKÝ NÁBYTEK JÍDELNA KLEOPATRA LUX

Samozřejmě, nábytek a interiéry, provedený ve zámeckým stylu jsou mnohem výhodnější pro velké prostory. Ale i v malém obývacím pokoji se například můžou užít moderní technologie, jako jsou plazmové panely a barokní tv stolky.

Zámecký nábytek - to je jistě móda za všech okolností, takže i malý konferenční stolek může do vašeho domu přinést komfort a historickou atmosféru.

Máte-li zájem o náš zámecký nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru zámeckého nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!