STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI

Sudentský nábytek Ventianni 

Nejspolehlivější materiál, ze kterého se vyrábí krásý dětský nábytek s ohledem na životní prostředí dětí je buk. Naše společnost nabízí vaší pozornosti vynikající dětský nábytek, který splňují nejpřísnější ekologické požadavky a je vyroben převážně pomocí ruční práce ze 100 %  dřeva. 

pdf katalog dětského nábytku
PDF KATALOG STÁHNOUT

Evropský design a výroba, výborná znalost rodinného způsobu života a snaha pokračovat a zdokonalovat se, přidává našemu řemeslu mistrovství, abychom mohli neustále zlepšovat kvalitu a zvyšovat hodnotu vybavení vašeho domu. Není větší spokojenosti na profesionální úrovni než vidět, jak se naše práce stává nábytkem pro vašeho malého andílka, prvním domem, kde on nebo ona vyroste ve zdravého a silného človíčka, aby mohl(a) začít zajímavé cestovaní pod názvem "život".

Fakta:
• Všechny naše výrobky splňují požadavky bezpečnostní normy spotřebních výrobků (CPSC) a jsou také testovány a certifikované laboratoří.
• Všechny skříně jsou vybaveny antipohupovým systémem Romina pro větší stabilitu a bezpečnost.
• Naše systémy otevírání zásuvek obsahují i záchranné funkce a zcela eliminují riziko náhodného vytažení zásuvky od dítěte. Plastové bezpečnostní háčky připojené zespod zásuvky musí okamžitě zareagovat na vytažení boxu.
• Standardem samozavíracích zásuvek a dvířek, je konstrukce zabraňující stisku prstů.
• Náš nábytek je z masivního tvrdého dřeva a má velmi vysokou míru odolnosti vůči mechanickému poškození, a je příznivý pro životní prostředí.

"Zdraví je největším bohatstvím"
Naše snaha dosáhnout dokonalosti se zaměřuje nejen na vzhled, trvanlivost a funkčnost, ale vlastně začíná pečlivým výběrem těch nejlepších materiálů, které nám nabízí matka příroda a spojením s nejnovějšími technologiemi a inovacemi s přídavkem naší vášně ke kvalitnímu nábytku. Neexistuje žádná jiná magická formule pro dobrý a kvalitní výrobek, než výběr zdravých přísad.

STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI
STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI
STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI
STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI
STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI
STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI
STUDENTSKÝ POKOJ VENTIANNI

"Bezpečnost není drahá, ale je vzácná"

Bezpečnost je pro nás prioritou číslo jedna. Všechny naše výrobky jsou testovány a certifikovány pro bezpečný provoz, a také splňují všechny státní normy. Jsme o krok dále a používáme nejnovější a nejlepší technologie, které jsou dnes k dispozici, abyste měli jistotu, že váš první dětský nábytek je ten nejbezpečnější a nejpohodlnější.