RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK

Rustikální nábytek - inspirovaný přírodou.
Když chcete vytvořit interiér v klasickém stylu je rustikální nábytek právě to co potřebujete. Kromě své podstaty, rustikální nábytek splňuje všechny funkční účely, to znamená, že je pohodlný, spolehlivý, odolný a trvanlivý.
Rustikální nábytek 
                                                                      RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK JÍDELNA ROYAL CREM 

Často se pro výrobu rustikálního nábytku používá technologie umělého stárnutí dřeva, která dodává nábytku starožitný vzhled. Interiérový design není jen malování stěn a výběr vhodné podlahy, a především je to nábytek. Správně vybrané židle, stoly nebo skleníky, vytvářejí styl v místnosti.

Rustikální nábytek ložnice Regallis
                                                                          RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK LOŽNICE REGALLIS 

Název rustikální pochází z francouzského slova rustique, který se překládal jako: hrubý, neotesaný, nebo venkovní. Nábytek v rustikálním stylu, vypadá tak, jako kdyby se k vám dostal jako dědictví po prababičce. Nicméně, rustikální nábytek má jedinečné kouzlo, které dobývá stále více a více lidí. Kuchyně, obývací pokoj, ložnice nebo jídelny, které jsou vybavené nábytkem ve vesnickém stylu, vypadají velmi pohostinně a přátelsky.

Rustikální nábytek pracovna Royal
                                                                          RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK PRACOVNA ROYAL

Rustikální nábytek, který nabízíme na našich stránkách je vyráběn výhradně z vysoce kvalitních přírodních surovin - například vzácných dřevin jakými jsou :buk, dub, ořech, javor, třešeň nebo topol, které v hojnosti rostou na úrodné půdě Rumunska. Většina výrobků je provedena v rustikálním stylu a má záviděníhodnou eleganci v kombinaci s funkčností a nejvyšší kvalitou.

Rustikální nábytek jídelna Kristina
                                                                             RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK JÍDELNA KRISTINA 

Rumunští mistři oceňují vznešený odstín dřevin, a právě proto rumunský rustikální nábytek má nádech teplých odstínů drahého koňaku. Mezi četnými kolekcemi rumunského rustikálního nábytku nejvíce vyniká kolekce Regallis. Vrcholem této kolekce je speciální dřevěné obložení - umělé stárnutí (patina) – které dodává výrobku záhadný starobylý vzhled.

Rustikální nábytek sedací souprava Kristina
                                                              RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK SEDACÍ SOUPRAVA KRISTINA

Rustikální nábytek se dokonale hodí jak do kuchyně a jídelny, tak i pro ložnici nebo do obývacího pokoje. Interiér zařízený v tomto stylu, bude inspirovat více než jednoho hosta vašeho domova.

Když si prohlédnete naše kategorie, kde najdete stovky kolekcí rustikálního nábytku, budete šokováni úžasnou krásou a jedinečným stylem tohoto nábytku. Aniž by jste se zvedli z gauče, můžete si zařídit rustikálním nábytkem jedné řady kompletní interiér, a to vše za dostupnou cenu.

Rustikální nábytek ložnice Royal
                                                                              RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK LOŽNICE ROYAL 

Při tvorbě interiéru v rustikálním stylu by jste se měli řídit následujícími pravidly:
- Pro rustikální interiér se využívá nábytek výhradně z přírodních materiálů. Měl by se vyvolat dojem, že nábytek byl zhotoven použitím staré ruční technologie. Rustikální nábytek a bytové doplňky by měli vypadat tak, jako by byly vyrobeny speciálně pro tento dům a ne zakoupeny v obchodě. Získáte organickou přítomnost v interiéru předmětů vyrobených ze dřeva nebo z kamene s hrubou povrchovou úpravou, cihlové krby nebo kamna.

Rustikální nábytek jídelna Venetia crem
                                                                     RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK JÍDELNA VENETIA CREM 

- V interiéru je potřeba vytvořit pocit starého pokoje. Takový dojem vám pomůže vytvořit dřevěná podlaha a stropy, neomítnuté stěny s viditelnou cihlou, sporák nebo krb, těžké dřevěné dveře s kováním. V interiéru v rustikálním stylu budou vypadat přirozeně a harmonické živé rostliny v květináčích z keramiky nebo kamene, stejně jako kytice řezaných zahradních květin v hliněných vázách.

Rustikální nábytek obývací stěna Kristina
                                                                   RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK OBÝVACÍ STĚNA KRISTINA 

Společnost Transylvania je přímým zástupcem předních rumunských továren. Nabízíme pro své zákazníky exkluzivní kolekci unikátního rustikálního nábytku z přírodního dřeva, který již dobyl srdce tisíce zákazníků.

Široký výběr stylového rustikálního nábytku, který je vhodný jak pro rodinné domy, chalupy , zámky, hrady a hotely, tak i pro moderní byty. Nabízíme rustikální nábytek pro všechny věkové kategorie!

Máte-li zájem o náš rustikální nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru rustikálního nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!