RUMUNSKÝ NÁBYTEK

Rumunský nábytek – exkluzivní, kvalitní a šetrný k životnímu prostředí.Tento nábytek se stal symbolem kvality, předmětem důvěry a všeobecného uznání.     Rumunský nábytek Kristina 
                                                                                                             LOŽNICE KRISTINA 

I mezi nesčetným množstvím konkurentů, rumunský nábytek vždy rozpoznáte. To díky elegantním  formám, ideálním liniím, vysoce kvalitní výrobě a použití  výhradně přírodních materiálů pro výrobu rumunského nábytku.

Existují však i jiné faktory, včetně dlouhé životnosti, pohodlí a krásy, kterou je tak odlišný nábytek z Rumunska.
Další důležitá vlastnost masivního nábytku z Rumunska - nízké náklady v porovnání s kvalitou a trvanlivostí. Cenový aspekt trápí prakticky každého současného zákazníka, a s tím je u rumunského výrobce všechno v pořádku - díky levné pracovní síle je nábytek z masivu víc než o polovinu levnější a někdy i dvojnásob ve srovnání s evropskými cenami. Právě tato skutečnost umožňuje Rumunsku dosahovat v exportu nábytku až 5 procent z celkového státního exportu.

Rumunský nábytek Kleopatra lux
                                                                                           JÍDELNA KLEOPATRA LUX

Náklady na pracovní sílu v Rumunsku nejsou tak velké, jako například v Itálii, Německu a nebo ve Francii a proto je možné pro mnoho kupujících zakoupit skutečný produkt mistrovského díla za dostupnou cenu.  Dokonce i nábytek z masivu s ručně vyřezávaným zdobením, kde každý kus zvlášť je zpracováván s použitím komplikované řezby ornamentů, s důrazem na původní strukturu dřeva, nábytek který si lze snadno představit v každém královském paláci, je cenově dostupný. Možná to ještě nevíte, ale nejlepší rumunský nábytek je v kvalitě srovnatelný pouze s italským nábytkem, ale prodává se  za cenu dvakrát nižší.To je důvod, proč rumunský nábytek - není drahý nábytek, jak si potenciální kupci mylně myslí. Je vysoce kvalitní ručně vyrobený nábytek z masivu vzácných dřevin (dub, buk, ořech, třešeň,javor…) za rozumnou cenu.

Rumunský nábytek Kristina
                                                                                             PRACOVNÁ KRISTINA 

Všechny i ty nejmenší detaily - to vše je provedeno na nejvyšší úrovni, bez chyby.
Pro rumunské  výrobce neexistují žádné nedůležité drobné detaily a prvky, jejich doménou je, že každá složka designu nábytku je stejně důležitá jako každá jiná. Proto každá fáze výroby rumunského nábytku prochází stejnou péčí a soustředěností. Navíc,  každý rumunský výrobce má své zvláštní tradice, z nichž nejdůležitější je vytvoření nábytku, nezávislého na době, jak svým designem tak i životností. Zakoupení rumunského nábytku z masivu je výborná investice – nábytek bude sloužit věrně, a to nejen Vám, ale i Vašim dětem a vnoučatům.

Rumunský nábytek Royal crem
                                                                                                     JÍDELNA ROYAL CREM  

Navzdory skutečnosti, že na světovém trhu nábytku se objevuje další a další moderní nábytek z náhražek dřeva, které mají své vlastní charakteristiky, většina kupujících raději dává přednost  kvalitnímu dřevěnému nábytku v klasickém stylu. Klasický rumunský nábytek nemůže zmizet z výroby, bude mít vždy velký zájem a popularitu.

Rumunský nábytek Regallis
                                                                                                   LOŽNICE REGALLIS

Perfektní kvalita rumunského nábytku je stanovena podle charakteristického přístupu k výrobě. Například nabídka výběru  materiálu pro čalounění, kterou rumunští výrobci uvádějí, nelze srovnávat s žádným jiným výrobcem. Bez ohledu na to, zda je to kůže nebo textilní materiál, rumunští odborníci  ručně kontrolují každý kus kůže nebo tkaniny.

Rumunský nábytek křeslo Regallis Rumunský nábytek křeslo Elysse
KŘESLO REGALLIS                                                    KŘESLO ELYSSE 

Přírodní kůži ve výrobě rumunského nábytku je dána zvláštní role, protože rumunský sedací soupravy jsou často označovány jako prémiové třídy. Všechny fáze zpracování kůže se provádí bez použití nebezpečných látek pro lidské zdraví.

Rumunský nábytek Venetia
                                                                                                   JÍDELNA VENETIA 

Základní  princip výroby rumunského nábytku – ekologická bezpečnost. 
Díky použití pouze přírodních látek, kůže zachovává vlastnosti a textury  které má od přírody. Dnes, kdy čistota životního prostředí a bezpečnost okolních objektů je základním faktorem zdravého života, rumunský nábytek z masivu je nejlepším řešením pro každodenní život současného člověka.Vzhledem k tomu, že veškerý rumunský nábytek, který pro vás nabízíme, je založen na použití ekologicky šetrných materiálů a technologií, můžete si být jisti  že tento nábytek nebude mít špatný vliv na zdraví  vaše a vašich blízkých.

Rumunský nábytek Arcad
                                                                                                    LOŽNICE ARKAD 

Kvalita a šetrnost k životnímu prostředí to jsou nejlepší kritéria pro výběr ideálního nábytku, kterým lze zkrášlit každý interiér a současně tento nábytek Vám vydrží mnoho let.

Máte-li zájem o náš rumunský nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru rumunského nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!