REPLIKY NÁBYTKU

Repliky nábytku - nábytek jako umění a umění výroby nábytku.
Zdůraznit status majitele a jeho vytříbený vkusu je možné pomocí výrazného stylu v interiéru. Nejlépe se hodí pro tento účel - repliky nábytku.
Repliky nábytku 
                                                                                   REPLIKY NÁBYTKU PRACOVNA 221 

Kromě luxusu a spolehlivosti, repliky nábytku jsou stávkujícím příkladem vysoké kvality a bezchybného výkonu.

Repliky nábytku jsou vhodné v příslušných interiérech, pro které je charakteristická bujná výzdoba, mramorové podlahy a monumentální malby na stěnách. Takový nábytek hraje hlavní roli ve tvorbě celkového obrazu, při vytvoření starožitného stylu.

Repliky nábytku sedací souprava dub
                                                                 REPLIKY NÁBYTKU SEDACÍ SOUPRAVA DUB 01 

Repliky nábytku v moderním světě.
Udržet krok s dobou, sledovat své zvyky a pravidla současného sociomu, člověk nakupuje moderní věci, ať už to je oblečení nebo auta, rozsáhlé používá moderní technologie a rozmary dnešní mody. Ale většina lidí dává přednost klasickým interiérům, pokud jde o tvar vnitřního obleku domu či bytu. Repliky nábyteku se ideálně hodí pro vytvoření luxusních klasických interiérů.

Repliky nábytku jídelna Kleopatra lux
                                                                  REPLIKY NÁBYTKU JÍDELNA KLEOPATRA LUX

Není třeba být velký znalcem současného designu, aby porozuměl tomu, co dnešní tón avantgardy diktuje. Pokud by všechno lidstvo s ním drželo krok, už by jsme dávno všichni seděli na futuristických židlích z perforovaného kovu a supermatických pohovkách, a psali by jsme za průhlednými stoly a těšili se na světlo, přicházející z ničeho. Ale paradox. Když se zastavíme v nějakém luxusním hotelu, nebo se dostaneme do pokojů celebrity - tam je všechno zastaralé: křesla se zakřivenýma nohama, pompézní židle z područkami, ručně vyřezávané ložnice ze vzácného dřeva a křišťálové lustry ... A zeptejte se u architekta, který je zapojen do vytvoření soukromých interiérů, mnoho z jeho zákazníků milují avantgardní a nebo moderní styl, a dozvíte se mnoho zajímavých věcí.

Repliky nábytku ložnice Florenta
                                                                                REPLIKY NÁBYTKU LOŽNICE FLORENTA

Skutečnost je taková, že i velmi mladí lidé s progresivním pohledem na život nejsou připraveni vstřebávat a sledovat každý den ve vlastním domě, ultramoderní formy - tyto přímé úhly, matné barvy, jako v kasárnách . Téměř polovina lidstva demonstruje opovržení modernímu design a dává přednost klasickému stylu ve vybavení interiérů. A pro tuto polovinu neúnavně pracují armády našich výrobců, kteří vyrábí exkluzivní nábytek a repliky starožitného nábytku, za vzácných dřevin.

Repliky nábytku obývací pokoj 228
                                                                       REPLIKY NÁBYTKU OBÝVACÍ POKOJ 228

Repliky nábytku: vkusy a mravy.
Samozřejmě, že pokud hovoříme o nábytku do ložnice, "Ludvík XIV", populární produkt, doby Ceausesca, tady o dobrých mravech opravdu nemůže být i řeč. A i přesto "jak na zámku" nutně neznamená "bez chuti".

Repliky nábytku ložnice 221
                                                                              REPLIKY NÁBYTKU LOŽNICE 221 03

Další otázka je taková: kdo potřebuje nové repliky nábytku, pokud existuje starožitný nábytek? Samozřejmě, že každý, kdo je připraven dělat závody po aukčních síních po celém světě s gaučem, na které možná jednou seděla markýza de Pompadour, by neměl urazit svůj dům replikami nábytku. Pokud jste ochotni strávit spoustu času a nervů, běháním po starožitných salonech a galeriích po celém světě pro to aby jste sehnali jídelní sestavu,zde se říká, ať vám pomáhá bůh. Ale pokud věnujete svoji pozornost replikám nábytku, ušetříte spoustu času, nervů a peněz. Obecně platí, že repliky nábytku a nebo kvalitní výrobek "v tomto duchu" není v ničem horší. Zejména je li krédo našich výrobců – kvalita a tradice.

Repliky nábytku jídelna z masivu dubu
                                                                  REPLIKY NÁBYTKU JÍDELNA Z MASIVU DUB 01

Luxusní repliky nábyteku za vzácného dřeva stylizované pod určitou dobu.
Dnes mezi zdroje inspirace pro výrobu replik nábytku dávají přednost, čtyřem stylům. První z nich je rokoko styl, který zvítězil v interiérech v první polovině XVIII století. To je pro ty, kteří sní o Versailles. Další styl, Empír (nebo "imperátorsky") - produkt první poloviny XIX století. Závislost na tomto stylu moderního člověka vyhýbá od některých z pochybností o dekorativním "nesmysl", proto že v tomto stylu je méně prvků, a barvy jsou mnohem umírněnější. Ale jsou tu ukázky i pro přísnější chutě – anglický nábytek XVIII-XIX století. Britové, jak v době klasicismu, tak i později – v první řade ve stylu nábytku cenili, a cení i dnes, komfort, pohodlí a funkčnost.

Repliky nábytku sedací souprava dub
                                                                      REPLIKY NÁBYTKU SEDACÍ SOUPRAVA DUB 03  

Dnes se k těmto stylům přidal další. Jeho název je Art deco. Tento styl se narodil v polovině dvacátých let dvacátého století, z velké části jako alternativa k internacionalistickému funkcionalismu. Art Deco nebyl určen pro historické zámky ale spíš pro moderní vily a luxusní byty. Nobles se narodil z kombinace poměrně jednoduchých tvarů a propracovaného dekoru, pro který se používali řady exkluzivních technik : od vykládání perlami a majoliky na nábytku po malování na skle a luxusní kování. Dnes tento styl "potopil" obrovské množství estétů. Zatímco, nábytek ve stylu Art deco, zaplavil starožitné trhy pro nové a nové nápady návrhářů.

Repliky nábytku hotelový nábytek Regallis
                                                            REPLIKY NÁBYTKU HOTELOVÝ NÁBYTEK REGALLIS

Repliky nábyteku od firmy Transylvania spojují v sobě: exkluzívnost, eleganci a noblesní krásu. Je třeba poznamenat, že veškerý nábytek, který pro Vás nabízíme, je vyrobený výhradně ze vzácného dřeva, s vkládanou intarzií a ručně vyřezávanými prvky, s důrazem na vznešenost, bohatství a luxus klasických interiérů.

Repliky nábytku ložnice Regallis
                                                                              REPLIKY NÁBYTKU LOŽNICE REGALLIS   

A pokud se rozhodnete mít u sebe doma tuto krásu, musíte se nejprve naučit neurazit se na ty, kteří vám budou naprosto závidět.

Máte-li zájem o náše repliky nábytku, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru replik nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!