PODLAHOVÉ HODINY

Podlahové hodiny - nejsou jen dekorace, ale jsou ukazatelem dostupnosti dobrého vkusu u jejich vlastníka. Perfektně zapadají do jakéhokoli interiéru a vytvoří atmosféru vážnosti. Podlahové hodiny jako dárek, zdůrazní vysoký status obdarovaného a pokaždé, když se na ně bude dívat, vzpomene si na vás s vděčností.
Podlahové hodiny Regallis  Podlahové hodiny Sofija  

PODLAHOVÉ HODINY REGALLIS                                   PODLAHOVÉ HODINY SOFIJA  

V našem internetovém obchodě si můžete koupit luxusní podlahové hodiny s dopravou zdarma po cele ČR.

Odedávna lidé plánovali svůj život v závislosti na plynutí času. Spoléhali na pohyb nebeských těles, které dříve využívali k určení času, později různé mechanické srtoje a hodiny . Docela nemálo dějin pohltil nezměrný oceán času  a proto lidstvo vždy potřebovalo neustálou orientaci, která by prospěla neztratit se v bouřlivém toku doby. Takovým průvodcem byli hodiny, které se poprvé objevily ve starověku. V průběhu historie se výroba hodin neustále vylepšovala a zdokonalovala. V součastné době jsou nedílnou součástí našeho života, ať už jde o náramkové  hodinky oznamující blížící se schůzku, otravný budík který nás každé ráno nutí vstávat, nebo elegantní podlahové hodiny s kyvadlem,  pečlivě odbíjející každou hodinu.

Podlahové hodiny Kleopatra   Podlahové hodiny Venetia lux
PODLAHOVÉ HODINY KLEOPATRA                              PODLAHOVÉ HODINY VENETIA LUX 

Podlahové hodiny - originální darek 
Jeden z nejvíce původních a originálních druhů  hodin jsou podlahové hodiny, které vždy byly a jsou důležitým a významným detailem interiéru, symbolizují závazek klasických rodinných  tradic a zdůrazňují slušnost a vážnost vlastníků domu.
PODLAHOVÉ HODINY MARA BELLA PODLAHOVÉ HODINY JULIANA
PODLAHOVÉ HODINY MARA BELLA                              PODLAHOVÉ HODINY JULIANA

E-shop Transylvánia předvídá kteroukoliv drobnost, která by mohla být součástí vašeho interiéru. Nábytek v klasickém stylu se neobejde bez velkých podlahových hodin. Je nám potěšením Vám nabídnout exkluzivní kolekce rumunských mechanických podlahových hodin. Musí se nechat rumunským mistrům, že z užitkových věcí dokázali udělat vynikající prvek interiéru, který  výborně doplňuje, jak klasický interiér,  tak i interiér v kterémkoliv stylu.

Podlahové hodiny Hutner  Podlahové hodiny Kristina
PODLAHOVÉ HODINY HUTNER                                 PODLAHOVÉ HODINY KRISTINA 

Pozoruhodné je, že všechny modely hodin se vyrábí podle plánů palácových hodin 17-18 století.  Jako materiál pro výrobu podlahových hodin je použito ušlechtilé dřevo, kov, porcelán, nebo kámen. Takováto úprava vyžaduje pouze ruční práci a není pochyb, že  v tom je exkluzivita výrobku.

Drahé kopie podlahových hodin ručně zhotovené pomocí nejlepších mechanizmů, ze vzácných druhu dřeva, jako jsou dub, ořech, třešeň, buk, s přidáním různých dekorativních prvků.

Máte-li zájem o náše podlahové hodiny, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru podlahových hodin? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!