OBÝVACÍ STĚNA REGALLIS

Transylvania - exkluzivní nábytek v každé domácnosti! Rumunský výrobce Nord Simex dal o sobě vědět nedávno, ale i za tuto krátkou dobu se etabloval na trhu s vysoce kvalitním klasickým nábytkem jako velmi spolehlivá a vážná společnost. V první řadě stojí za zmínku, že se jedná o dceřinou továrnu, kterou proslavila rumunská továrna Simex.

pdf katalog nábytku RegallisPDF KATALOG BOURBON STÁHNĚTE ZDE

Tato továrna se nachází v severozápadním Rumunsku, kde vstřebává jedinečné kouzlo starých rumunských lesů, smaragdově zelených údolí a majestátních horských řek. Abychom byli přesní, továrna se nachází v příjemném městě Satu Mare, které leží doslova na hraničním přechodu s Ukrajinou a Maďarskem. Blízkost několika států nemohla nemít vliv na design nábytku, zřejmě tam byl vliv několika kultur. Stojí za zmínku, že šikovní mistři tohoto závodu jsou horlivými přívrženci používání pouze tradičních (vyvinutých v průběhu staletí) technologii pro výrobu kvalitního nábytku z masivu cenných druhů dřevin. Nicméně, oni nepohrdají moderním zařízením, které velmi usnadňuje práci truhláře.

Všechny produkty továrny Simex jsou vyrobeny výhradně z přírodních kvalitních materiálů - například dřeva stromů, jako je buk, dub, ořech, třešeň a topol, které rostou ve velkém množství na úrodné půdě Rumunska. Většina výrobku je vyrobena s dodržením klasického stylu, elegance a má záviděníhodnou kombinaci funkčnosti a nejvyšší kvality. Rumunští mistři vysoko oceňují ušlechtilá léta a barevné tóny vzácných dřevin a proto většina nábytku od firmy Simex je vyrobena v teplých tónech vyzrálého koňaku. Mezi četné kolekce nábytku továrny Simex patří i zvláště pozoruhodná kolekce Regallis,která rozhodně zaujala své oprávněné místo v seznamu nejvyšších, kvalitních a stylových produktů nábytkářství. Vrcholem této kolekce je speciální úprava dřeva - umělé stárnutí (patina), které dodávají výrobkům tajemný starobylý ráz. Obecně platí, že výrobky značky Simex jsou velice kvalitní a elegantní, což nepochybně oživí Váš domov.

OBÝVACÍ STĚNA REGALLIS
OBÝVACÍ STĚNA REGALLIS
OBÝVACÍ STĚNA REGALLIS
OBÝVACÍ STĚNA REGALLIS

Jen exkluzivní a nic víc ...

Objevte báječný svět nábytku vyrobeného s velkou vášní a láskou. Harmonicky spojuje dokonalou rovnováhu mezi styly barokního a rokokového nábytku z kolekce REGALLIS – bohatá směs elegance a solidnosti. Vytvořte si vlastní malé království přímo ve Vašem útulném domově!