NÁBYTEK Z PŘÍRODNÍHO DŘEVA

Nábytek z přírodního dřeva - exkluzivní řešení pro Váš domov.
Firma Transylvania nabízí k Vaší pozornosti nábytek z přírodního dřeva nejvyšší kvality.  

NÁBYTEK Z PŘÍRODNÍHO DŘEVA

Je nemožné si představit dnešní domácnost bez nábytku. Nábytek plní mnoho funkcí a účelů a je způsobem zdobení interiéru. Nábytek by měl být nejen kvalitní a krásný, ale také ekologicky bezpečný. Všechny tyto požadavky splňují nábytek z přírodního dřeva od společnosti Transylavania.

Dřevěné ložnice – spolehlivost a pohodlí.
Pokud hledáte nábytek do ložnice, podívejte se na sestavy z přírodního dřeva. Nábytek z přírodního dřeva má řadu výhod ve srovnání s jinými materiály.

NÁBYTEK Z PŘÍRODNÍHO DŘEVA LOŽNICE

Nábytek z přírodního dřeva - výhody:

1. Ekologičnost
Dřevěný nábytek se vyrábí ze speciálně zpracovaného masivu. Vlastnostmi přírodního dřeva jsou krása textury a při správném zpracování konečný výrobek zachovává stejnou pevnost. Nepoužívají se látky ohrožující zdraví člověka, proto dřevěný nábytek neuvolňuje žádné toxiny.

2. Estetický vzhled
Nábytek z přírodního dřeva vyrobený rukama mistrů je velmi krásný. Původní textura báječně doplňuje celkový design interiéru. Toužíte-li po luxusní ložnici, nábytek vyrobený z přírodního dřeva zaručeně uspokojí i ty Vaše nejnáročnější představy.

3. Trvanlivost
Ložnice z přírodního dřeva Vám vydrží opravdu dlouho, což je důvodem, proč se do ní vyplatí investovat. Při správné údržbě kusy nábytku ze dřeva může používat ne jedna generace.

Nábytek ze dřeva

Při výběru ložnicového nábytku, volte ty kusy, které vytvoří jednotný celek a budou maximálně funkční. Dbejte na to, abyste se vyhnuli zbytečným prvkům a přeplnění prostoru. Je lepší dát přednost světlejším odstínům v paletě barev nábytku, které prostor opticky rozšíří. Pokud je v ložnici příjemně usínat a probouzet se, znamená to, že její majitelé dobře zařídili interiér a zvolili ten správný nábytek. A přítomnost ložnicového nábytku z přírodního dřeva svědčí o vytříbeném vkusu a o tom, že majitelé pečují o své zdraví.

Bílá ložnice z masivu přírodního dřeva

Nábytek z přírodního dřeva - záruka  trvanlivého interiéru.
Spolupracujeme bezprostředně s továrnami nábytku Rumunska a Ameriky, proto si můžeme dovolit loajální cenovou politiku. Nabízíme nábytek z přírodního dřeva vyrobený v různých stylech. Snadno zajistíme nábytek pro jakýkoliv interiér – klasický, avantgardní, modernistický. Nábytek z přírodního dřeva se stane vaším rodinným klenotem a potěší mnoho generací.

Máte-li zájem o náš nábytek z přírodního dřeva, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku  z přírodního dřeva? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!