NÁBYTEK PRO DĚTÍ

Nábytek pro děti - krásné pokojíčky pro vaše děti. 
Pokud jde o zdraví dítěte je kvalita a jakost vždy důležitější než krása. Ale pokud se vám podaří zkombinovat tyto dvě vlastnosti, stanete se vlastníkem ideálního nábytku pro dítě.
Nábytek pro dětí 

Přejete si, zajistit svému dítěti zdravý spánek? Je pro vás důležitá bezpečnost dítěte? Chcete důkladně vědět, že vaše dítě je v ekologicky čistém a přírodním prostředí? Pravděpodobně každý rozumný rodič neváhá a pozitivně odpovídá na tyto otázky. Firma Transylvania nabízí právě takový nábytek pro děti: pohodlný, krásný, vysoce kvalitní, který je vyroben výhradně z přírodních materiálů.

Nábytek pro děti Kleopatra
                                                                                         NÁBYTEK PRO DĚTÍ KLEOPATRA

Pro začátek, zvolte velikost dětské postele a její konfiguraci. Můžete si koupit dětskou postel, ve které bude dítě pohodlně spát dva až tři roky. Ale můžete si vybrat možnost pro mnohem delší období - kombi postýlky, které budou růst spolu s vašim dítětem. Pro dvě děti je možné zakoupit jak dvě samostatná lůžka, tak i jednu dvoupatrovou.

Nábytek pro děti Kleopatra
                                                                                        NÁBYTEK PRO DĚTÍ KLEOPATRA

O materiálu ze kterého je vyroben nábytek pro děti nemusíte vůbec přemýšlet. Nejlepší volbou je přírodní dřevo, které je zcela ekologické, bezpečné a odolné. Samozřejmě, že nábytek pro děti z masivního dřeva je dražší než z jiných materiálu, ale šetřit na zdraví dítěte nebude ani jeden starostlivý rodič. A robustní kvalita nábytku pro děti z masivu je záruka dlouhodobého využití. Vydrží vám mnohem déle, než nábytek více atraktivní podle ceny, ale méně podle kvality a použitého materiálu.

Nábytek pro děti Verona
                                                                                          NÁBYTEK PRO DĚTÍ VERONA 

Dekor - to je preference dítěte (pokud dítě dosáhne uvědomujícího věku), nebo rodiče. Barva nábytku pro dítě. Samozřejmě, je lepší se vyhnout příliš atraktivní barevné kombinaci pro děti, raději zvolte klidnou pastelovou paletu nebo barvu přírodního dřeva.

Nábytek pro děti Imperio
                                                                                             NÁBYTEK PRO DĚTÍ IMPERIO

Výběr matrace - je další důležitý bod. Nekupujte příliš rigidní protetické matrace (pokud neexistuje doporučení lékaře), i když si myslíte, že přinese velký přínos pro zdraví vašeho dítěte. Nejsou opravdu příliš pohodlné. Matrace střední tvrdosti pro dítě, bude komfortní a bude mít pozitivní vliv na zdraví páteře.

Máte-li zájem o náš nábytek pro dětí, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku pro dětí? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz , rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!