LUXUSNÍ TAPETY

Luxusní tapety na zeď od předních světových výrobců. Všechny luxusní tapety jsou drahé, ale ne všechny drahé tapety řadíme k luxusním. Za luxusní lze považovat jen ty tapety, které splňují určité požadavky, o nichž se zmíníme níže.
Luxusní tapety na zeď  

Luxusní tapety pomáhají vytvářet celkový design interiéru. Společnost Transylvánia nabízí sérii elegantních a luxusních tapet navržených v různých stylech a směrech.

luxusní tapety

Luxusní interiér pro každého - to je naše povolání!
Pokud se nad tím zamyslíte, velmi důležitými jsou všechny prvky designu, ale základem každého z nich je provedení zdí, a proto zdi a jejich pokrytí musí vypadat perfektně!

Luxusní tapety na zeď

Luxusní tapety mohou zázračně proměnit Váš domov nebo kancelář. Být unikátním zdobným řešením, zastínit nebo zvýraznit určitý aspekt designu, změnit styl a vytvořit určitou atmosféru...

Luxusní tapety na zeď

Luxusní tapety jsou opravdovým uměleckým dílem tvořeným slavnými návrháři a umělci. Většinou jsou to kolekce spojené jednotnou myšlenkou a jejich následné úpravy a provedení se přizpůsobují požadavkům náročnějších zákazníků.

Luxusní tapety

Všechny luxusní tapety jsou vyráběny pomocí špičkových technologií. K výrobě se mohou používat nejmodernější zařízení s nejnovějšími technologiemi nebo různé tradiční techniky lisování tkaniny, kreslení obrázků, stejně jako ruční práce mistrů. V některých případech jsou luxusní tapety vyráběny v limitovaných sériích nebo na zakázku jako například fototapety.

luxusní tapety

Povrch tapety třídy prémium může být zdoben různými materiály, jako jsou skleněné korálky, klasické korálky, krystaly a barvený písek a povrch lze pokryt flokem, textilem či dokonce simulovat mozaiku ze skla. Toto provedení tapety samozřejmě vyžaduje šetrnou péčí a pečlivé zacházení.

luxusní tapety

Luxusní tapety jsou té nejvyšší kvality. Nabízíme pouze nejlepší tapety vyrobené například v Belgii, Německu, Itálii. Všechny tapety procházejí pečlivou kontrolou kvality zahrnující několik fází, po nichž se hotový výrobek natěsno uzavře do plastové folie. Tento obal zabraňuje případnému poškození při přepravě.

luxusní tapety

Luxusní tapety samozřejmě nejsou levné, ale pokud se rozhodnete zakoupit luxusní tapety, je lepší se obrátit na naše manažery, kteří Vám poradí s výběrem materiálu, struktury, barvy a vzoru tapet nejvíce se hodících k Vašemu interiéru. Lepit takový materiál musí zkušení řemeslníci obeznámeni s tímto druhem práce a mající příslušné znalosti a kvalifikaci - s tím Vám taky poradime. 

luxusní tapety