LUXUSNÍ SEDAČKY

Luxusní sedačky vytvoří exkluzivní atmosféru ve Vaší domácnosti.
Originální luxusní sedačky pro ty, kteří mají rádi exklusivní kvalitu a unikatní design.

Luxusní sedačka Royal 228
                                                                                 LUXUSNÍ SEDAČKA ROYAL 228 04
Žádný byt nebo dům si dnes už nedokážeme představit bez sedací soupravy, protože právě tento nábytek patří k jedné z hlavních složek pohodlného bydlení člověka. Kromě toho luxusní sedačky májí vlastnost podporovat prakticky jakýkoliv styl interiéru vymyšlený vlastníkem. 

Luxusní sedací soupravy – to je nepřeberný sortiment výrobků, mezi kterým si můžete vybrat ideální model. Aby vytvořil osobní individualitu v interiéru, hledá člověk unikátní modely mistrovského díla.  Neděláme  žádné omezení při výběru čalouněného nábytku a návrhy designérů jsou zcela neočekávané a dovolí Vám zvolit si v každém případě tu správnou variantu podle "chutě a barvy ".

Luxusní sedačka Royal 228 01
                                                                                   LUXUSNÍ SEDAČKA ROYAL 228 01

Luxusní sedačky nám darují cenné chvíle kvalitního odpočinku

Při koupení luxusní sedačky od firmy Transylvania získáte nejen sedací nábytek, ale také možnost vytvořit útulný koutek, který Vám dá odpočinout v době únavy. Ano dokonce jen pár minut na pohodlném gauči umožní nabrat nové síly. Obzvláště populární jsou dnes rohové pohovky, právě takové varianty způsobují vytvoření  příjemné relaxační oblasti pro několik lidí najednou.

Luxusní sedačka Royal 230 02
                                                                                       LUXUSNÍ SEDAČKA ROYAL 230 02

Nabízíme pro Vás luxusní sedačky jedinečného stylu, které jsou nejen pohodlnou součástí vašeho domu, ale i nádhernou dekorací vašeho interiéru. Vysoce kvalitní materiály, spolehlivost a přijatelné ceny čekají na Vás v našem e-shopu. Nemůžete-li najít na barevných obrázcích to co Vás zajímá, můžete přijít do naší prodejní kanceláře, nebo zavolat a zeptat se na otázky o dostupných nových modelech, nebo podobném nábytku.

Máte-li zájem o náše luxusní sedačky, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru sedacího nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!