LUXUSNÍ POSTELE

Luxusní postele - hlavní prvek v interiéru luxusní ložnice.
Pravděpodobně jste se již přesvědčili, že najít skutečně luxusní postel dnes není lehčí  než některé vzácné malby nebo sochy.
Luxusní postele art deco 832 
                                                                                                LUXUSNÍ POSTEL 832 

Navzdory skutečnosti, že stovky firem na internetu nazývají své postele - luxusní, většina z nich nemá nic společného s luxusem. Protože, luxusní postel, to je kombinace elegance a stylu, nejlepších materiálů i nejvyšší kvality zpracování. Všechny tyto požadavky splňují luxusní postele, od firmy "Transylvania".

Co je ozdobou každé ložnice? Samozřejmě, postel. Slouží nejen jako pohodlné lůžko na spaní, ale hlavně je nejdůležitější částí interiéru vaší ložnice.

Luxusní postele 238 01
                                                                                                  LUXUSNÍ POSTEL 238 01

Luxusní postele od společnosti Transylvania vyrobené pro ty, kteří dávají přednost pohodlí v kombinaci s elegantním stylem. Rumunští odbornici jsou známí svými dovednostmi, schopnostmi vdechnout život do dřeva. Z tohoto důvodu si můžete být jisti, že zakoupená luxusní postel z Rumunska, prohřeje vaši ložnici příjemným teplem a designem.

Luxusní postele 861 01
                                                                                            LUXUSNÍ POSTEL 861 01

Každá postel je malé mistrovské dílo, jemnost a vytříbenost vyřezávaných prvků a jedinečný styl provedení. U nás si můžete koupit luxusní postele, které byly vytvořeny ve stylu klasicismu, baroka, rokoka, a nebo hvězdného stylu Art deco.  Tato postel  se bude perfektně hodit do interiéru vaší ložnice.

Luxusní postele 228 03
                                                                                                 LUXUSNÍ POSTEL 228 03

Přes pokroky v technologii a designu, zůstává postel jedním z nejtěžších produktů ve výrobě nábytku. Zvláště pokud jsou vyřezávané detaily, vykládané intarzie, povrchová úprava a všechny práce  se dřevem, provedeny ručně. Tyto klasické luxusní postele jsou samy o sobě unikátní, protože konstrukce a desing každé z nich nikdy nebude opakován! Proto si vyberte postel do ložnice od firmy Transylvania, získáte původní a originální nábytek z masivu vzácných dřevin přímo od výrobce.

Luxusní postele 868
                                                                                              LUXUSNÍ POSTEL 868 01

Luxusní postele –  proč jsou oblíbené a populární?
Hlavním cílem mistra je, aby každý kus nábytku, který vyrobil, na vás udělal dojem. Rumunské luxusní postele na vás zapůsobí na 100% - jejich styl nelze zaměnit s ničím jiným.

Luxusní postele 238
                                                                                              LUXUSNÍ POSTEL 238 02

Jistě v tom hrají důležitou roli přírodní materiály, včetně masivního dubu, buku a vzácného dřeva, jako jsou ořech, javor, topol, třešeň. Dřevěné postele vytvářejí zdravou a svěží atmosféru ve vaší ložnici, která vám umožní klidný spánek a relaxaci.

Kromě toho, luxusní postele z Rumunska jsou vyrobené v desítkách stylů a desingovych řešení, takže si můžete vychutnat královské pohodlí a ozdobit svou ložnici skutečným mistrovským kouskem, který vám bude sloužit dlouhou dobu.

Luxusní postele 880
                                                                                             LUXUSNÍ POSTEL 880 03

Co si vybrat - klasickou postel nebo luxusní postel s nebesy?
Spolu se skromnějšími modely postelí se může prodejní kancelář Transylvánie pochlubit unikátními exkluzivními kolekcemi luxusních postelí z vyřezávanými tyčemi pro nebesa, které překonávají i ty nejnáročnější očekávání. Zdá se, že postele s nebesy vytvářejí ostrov klidu a královského luxusu v ložnici. To je dnes nejstylovější možnost výzdoby v ložnici. Ano, postel s nebesy je luxus, exkluzivní postele této úrovně  jsou považovány za umělecká díla.

Luxusní postele s nebesy 228
                                                                                 LUXUSNÍ POSTEL S NEBESY 228 01

Nicméně, nákup postele je jen polovina bitvy. Každý klenot musí být zodpovědně zarámován, právě proto, nabízíme nábytek pro ložnice, který se drží ve stejném stylu s postelí, a vytvoří interiérový soubor s jedinečnou krásou.

Luxusní postele 861
                                                                                              LUXUSNÍ POSTEL 861 02

Jsme vždy připraveni nabídnout vám tu nejluxusnější volbu pro váš interiér, jak do ložnice, tak i pro celý domov v jednom stylu, aby celkový dojem z interiéru působil jako sladěný celek.

Máte-li zájem o náše luxusní postele, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru luxusní postele? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz , rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!