LUXUSNÍ NÁBYTEK Z MASIVU

Luxusní nábytek z masivu - záruka exkluzivního interiérů.
Chcete koupit trvanlivý nábytek s nádherným designem? K tomu se ideálně hodí luxusní nábytek z masivu.
Luxusní nábytek z masivu 
                                                                                    SEDAČKA ROYAL 238 06 

Váš sen - originální luxusní interiér pro ložnice, obývací pokoj, pracovnu, který bude odrážet vaši osobnost a životní styl? Jste nadšeni z ručně vyrobeného nábytku, který lze pozorovat v rafinovaných šlechtických interiérech? V tomto případě vaše rozhodnutí – luxusní nábytek z masivu. Luxusní nábytek z přírodního dřeva přidá každému pokoji důležitost a úctyhodnost. Tento nábytek je vyroben z masivního dřeva a vypadá luxusně v jakékoli místnosti.

Nábytek z masivu konferenční stolek
                                                                               KONFERENČNÍ STOLEK ROYAL 238 07

U nás si mate z čeho vybírat: luxusní nábytek ze vzácných druhu dřeva jako jsou : ořech, třešeň, javor, dub, jasan, buk, habr, mahagon, anligre, olivovník, teak, eben, sapelli, palisandr, jasan, severská bříza v různém stylovém provedení – od klasiky po art deco. Ušlechtilé barvy přírodního dřeva vytváří zvláštní interiér, takový, o kterém jste vždy snili!

Nábytek z masivu postel 
                                                                                    POSTEL Z MASIVU ROYAL 238 03 

Dřevěné interiéry - luxusní klasika, kterou nebyly schopny posunout trendy umělých materiálu v nábytkářském průmyslu. Luxusní nábytek z přírodního dřeva má své věrné fanoušky, kteří cení jeho přirozenost a přírodní energii. Společnost Transylvania nabízí svým zákazníkům možnost objednat výrobu luxusního nábytku z masivu, který je vhodný do městského bytu či chalupy.

Nábytek z masivu jídelní stůl
                                                                          JÍDELNÍ STŮL Z MASIVU ROYAL 238 01

Firma Transylvania spolupracuje s předními rumunskými a americkými nábytkářskými továrnami, které se pravidelně zúčastňují na prestižních mezinárodních výstavách. Dáváme vám možnost získat exkluzivní kolekci unikátního nábytku z přírodního dřeva, který již zdobí mnohé hotely, penziony, zámky, restaurace, ambasády, rezidence, byty a vily po celém světě. Ozdobte svůj interiér i Vy luxusním nábytkem z masivu.

Nábytek z masivu sedačka
                                                                                            SEDAČKA ROYAL 238 04

Dřevo je již dlouhou dobu považováno za ideální materiál pro vytvoření luxusního nábytku. Luxusní nábytek z přírodního dřeva z cenných druhů - je znamením luxusu a dobrého vkusu svého majitele. Proto vám nabízíme pouze nábytek ze dřeva, při jehož zpracování má převážný podíl ruční práce.

Výroba luxusního nábytku z masivního dřeva je založena na základě využití nových technologií pro zpracování dřeva. Která je založena na principu: neopakovat – respektovat individualitu! To je důvod, proč objednávají luxusní nábytek z masivu u nás, můžete si být jisti jeho kvalitou a originálností.

Společnost Transylvania vítá zákazníky, kteří cení vysokou kvalitu, neobvyklý a promyšlený design luxusního nábytku z masivu.

Máte-li zájem o náš luxusní nábytek z masivu, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku z masivu? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!