LOŽNICE REGALLIS

KOLEKCE REGALLIS

Vážené dámy a pánové!
Společnost Transylvania a továrna nábytku Nord Simex, která se nachází přímo v srdci Rumunska, Vám dává možnost získat exkluzivní kolekci unikátního nábytku z přírodního dřeva, která již dobyla srdce tisíce zákazníků.

Exkluzivní kolekce nábytku "REGALLIS»

pdf katalog nábytku RegallisPDF KATALOG BOURBON STÁHNĚTE ZDE

Dlouho očekávaná novinka přišla nyní i do Prahy. Poprvé se na nábytkářském trhu České Republiky zveřejnila unikátní a výjimečná kolekce masívního nábytku "Regallis", z rumunské továrny "Nord Simex".

Jen exkluzivní a nic víc ...

Objevte báječný svět nábytku vyrobeného s velkou vášní a láskou. Harmonicky spojuje dokonalou rovnováhu mezi styly barokního a rokokového nábytku z kolekce REGALLIS - bohatá směs elegance a solidnosti.
Vytvořte si vlastní malé království přímo ve Vašem útulném domově !

LOŽNICE
Nabízíme Váší pozornosti překrásnou ložnici z mimořádné kolekce Regallis, která se stala hitem prodeje rumunského nábytku v České republice. Za zmínku stojí, že tento nábytek je velmi kvalitní, protože je udělán z nejcennějších dřevin jako je dub, buk, ořech, topol a třešň. Nábytkové sestavy Regallis vytvoří ve Vaší ložnici jedinečnou atmosféru útulnosti, pohodlí a jednoduchosti, tak potřebné pro intimní zákoutí ve Vašem domě.
Ložnice Regallis se od ostatních liší opravdu virtuózní úpravou, díky které vystupuje nad ostatní výrobky jiných značek. Impozantní postel, noční stolky na konzervativně vyvedených nohách, robustní skříně - plné vyřezávaných detailů a ručně vykládané intarzie. Ložnice řady Regallis Vám bude sloužit nejedno desetiletí a bude svou elegancí a krásou těšit členy Váši rodiny po mnoha generací .

nábytek z masivu Regallis
nábytek z masivu Regallis
LOŽNICE regallis
LOŽNICE REGALLIS 01
postel regallis
KOMODA REGALLIS
DETAILY komada regallis
postell regallis
šatni skrin regallis
šatni skrin detaily regallis
detaily šatni skrin regallis
komoda regallis
nočni stolek regallis
nočni stolek regallis 01
nočni stolek regallis 02
taburetka regallis
nábytek z masivu Regallis
nábytek z masivu Regallis
nábytek z masivu Regallis

Ložnice «Regallis» - luxusní elegance Made in Romania.

Půvabné klasické ložnice pro ty nejrafinovanější interiéry. Ušlechtilé masivní dřevo, lakonické tvary a křivky, elegantní vyřezávané prvky jemně přidávají zvláštní kouzlo tomuto nábytku.

PRODUKTY LOŽNICE REGALLIS