KVALITNÍ NÁBYTEK

Kvalitní nábytek - výborná a dlouhodobá investice.
Většina kupujících se snaží nakupovat kvalitní zboží za rozumnou cenu. Ale co znamená rozumná cena ve srovnání s kvalitním nábytkem?Kvalitní nábytek z masivu Venetia

                                                                              KVALITNÍ NÁBYTEK Z MASIVU VENETIA 

Čím se odlišuje kvalitní nábytek od nekvalitního a jak najít zlatou střední cestu mezi cenou a kvalitou nábytku? Na tyto otázky se pokusíme odpovědět v tomto článku.

Dnes kupujícím nábytkářský trh nabízí velký výběr nábytku. Nábytek z různých materiálů, tvarů, povrchové úpravy, stylů, barev a samozřejmě různé ceny nábytku, dělají rozhodování obtížné. Ale bez ohledu na to, jaký typ a styl nábytku hledá kupec, má zájem jenom o kvalitní nábytek. Ani jeden kupující vám neřekne – mam zájem o nekvalitní nábytek.

Opravdu, když by na vzhledu nábytku šlo ještě ušetřit, pak na kvalitě nábytku se šetřit nevyplácí, jinak vás za několik měsíců po nákupu nábytku čekají takové problémy, jako upadlá úchytka skříně a nebo zaseklá zásuvka, kterou vytahujete s velkými obtížemi.

Kvalitní nábytek z masivu Marina
                                                                               KVALITNÍ NÁBYTEK Z MASIVU MARINA

Jak poznáme kvalitní nábytek?
Samozřejmě, kvalitní nábytek – je především vysoce kvalitní materiál, ze kterého je vyroben. Pokud hovoříme o exkluzivním nábytku - je to jen nábytek z masivního dřeva.

Kvalitní nábytek z masivu Arcad
                                                                                 KVALITNÍ NÁBYTEK Z MASIVU ARKAD

Zde jsou některé základní tipy: jak vybrat opravdu kvalitní nábytek z masivu a na co si dávat pozor při volbě.

1. Materiál ze kterého je vyroben kvalitní nábytek.
Za prvé, při výběru nábytku, by jste měli věnovat největší pozornost materiálu, ze kterého je vyroben. Jako hlavní znak vysoké kvality je nábytek vyrobený z přírodních materiálů (masivní dřevo a kůže).

2. Kvalitní nábytek je těžký. 
Vybíráte nábytek v obchodě, pokuste se nábytek potěžkat, nebo s ním manipulovat – třeba noční stolek. Pokud s výrobkem můžete snadno manipulovat, tento nábytek určitě není vyroben z přírodního dřeva. Kvalitní dřevěný nábytek je těžký vzhledem k tomu, že ve fázi výroby dřevo prochází různým druhem zpracování, díky kterému je nábytek odolný a pevný.

3. Ideální hladký povrch. 
Pozorně si prohlédněte všechny strany nábytku, řekněme skříně. Pokud je vše dokonale hladké, bez různých propadlin a škrábanců, s největší pravděpodobností se jedná o vysoce kvalitní nábytek. Také si všimněte, že nikde nedochází ke stečení, sražení laku nebo barvy. Povrchová úprava- to je také důležitým ukazatelem kvality nábytku.

4. Mechanizmus výrobku.
Kvalitní nábytek rovná se kvalitní mechanika. Otevřete-uzavřete skříňové dveře, ujistěte se, že není slyšet žádné zvuky jako je vrzání, či skřípání v rámci tohoto mechanismu. Každá pohybující se část kvalitního nábytku by měla být opatřena vrstvou speciálního oleje.

5. Obecná kvalita montáží. 
Pokud se výrobek nachází na rovné podlaze, neměl by být nakloněn v libovolném směru. Pečlivě zkontrolujte všechny pohyblivé části a rohy nábytku, u kvalitního výrobku nebudou tyto části narušené, a to i minimálně. Všechno musí byt rovné. Veškeré mechanické části musí jít z lehka.

Výše uvedená doporučení jsou nosná při koupi kvalitního nábytku z masivu.

Každý druh dřeva má své zvláštní vlastnosti, jako je barva, textura a jedinečná krása. Trvanlivost dřeva a tím nábytku do značné míry závisí na tvrdosti dřeva používaného pro výrobu. Společnost Transylvania nabízí pro své zákazníky nábytek z masivu tvrdých druhů dřeva: eben, dub, mahagon, palisandr, buk… Dřevo pro výrobu kvalitního nábytku by mělo být ideálně zpracováno, na nábytku nesmí být mezery mezi spárami nebo trhliny a zbytky kůry. Stopy prachu pod lakem, sukovitost dřeva snižuji kvalitu výrobku. Kvalitní nábytek je dokonalý "ze všech stran."

Kvalitní nábytek z masivu Rafael
                                                                                 KVALITNÍ NÁBYTEK Z MASIVU RAFAEL

Na našich stránkách Vám nabízíme jen kvalitní nábytek ze vzácných druhů dřeva, který je vyroben pomocí ruční práce mistrů-odborníků. Vzhledem k tomu, že veškerý nábytek je založen na výrobě pouze z ekologicky šetrných materiálů a technologií, můžete si být jisti že nebude mít špatný vliv na zdraví vaše i vašich blízkých. V každém případě, volba je na vás.

A na konec. Kvalita a šetrnost k životnímu prostředí jsou nejlepší kritéria pro výběr ideálního nábytku, který zkrášlí jakýkoliv interiér a zároveň Vám bude sloužit dlouhá léta.

Zakoupení kvalitního nábytku z masivu je výborná investice – nábytek bude sloužit věrně, a to nejen Vám, ale i Vašim dětem a vnoučatům.

Máte-li zájem o náš kvalitní dřevěný nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru kvalitního nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!