KOŽENÉ POSTELE

Kožené postele - exkluzivní řešení pro vaši ložnici.
Nejste spokojeni se standardním modelem postele? Chtěli by jste mít koženou postel s jedinečným designem a stylem?
Kožená postel Royal 228
                                                                                      KOŽENÁ POSTEL ROYAL 228 03

Jen pro ty nejnáročnější, nabízíme kožené postele vysoké kvality a jedinečného designu. Na našich stránkách najdete kožené postele luxusních modelů s nestandardním designem a složitými prvky.

Kožená postel Art deco 861
                                                                                 KOŽENÁ POSTEL ART DECO 861 02


Kožené Postele - nábytek pro lidi, kteří mají rádi luxus
Úspěšní lidé jsou schopni nejen pracovat s nasazením, ale i odpočívat nezištně. A to každý den, nejen během dovolené. Každý, kdo zná svojí cenu, zajímá se především o vybavení své ložnice a ze všech druhů nábytku si vybere koženou postel. Není to levné, ale ten nejlepší způsob, jak vytvořit kousek potěšení v současně domácnosti.

Kožená postel dub
                                                                                               KOŽENÁ POSTEL DUB 03


Koženou postel si zvolí sebevědomý člověk, který si neodmítá potěšení.
Myslíme, že nikdo nebude argumentovat tím, že kožený nábytek je vždy oceněn a bude i nadále oceněn spotřebitelem. Kožené postele, pohovky, křesla, židle, mluví o úrovni finančního bohatství a vnitřním smyslu a vkusu majitele. Prestiž koženého nábytku se zvyšuje každým rokem a je-li kožená postel dříve vnímána jako luxus, pak dnes, stejně jako ostatní kožený nábytek se stále více používá při vytváření domácího interiéru. 

Kožená postel Art deco 833
                                                                                    KOŽENÁ POSTEL ART DECO 833 01

Luxusní kožené postele pro náročné
V posledních letech nejvíce elegantní designové řešení spadá do koženého nábytku. Nádherné a elegantní kožené lůžko vytváří nepopsatelnou atmosféru útulnosti a pohodlí v našich domech a bytech, nutí vlastníky této krásy k novému způsobu, jak vnímat svět kolem sebe a pochopit, že život je krátký okamžik a nemá smysl šetřit, na tom co nám přináší skutečné rekreační a estetické uspokojení.

Kožená postel Royal 238
                                                                                     KOŽENÁ POSTEL ROYAL 238 06

Módní a originální kožené postele
Sametová a temperamentní, chladná a jemná, elegantní a originální kožená postel navozuje pocit luxusu a elegance. Barvy lůžek, potažených kůží, porazí ve své rozmanitosti a bohatosti výběru. V našem e-shopu si můžete zakoupit kožené postele a další nábytek s přírodními barvami a odstíny, který bude k sobě ladit. Kožené postele jsou vnímány jako prestižní a drahé věci, které dávají důkladnost interiéru.

Kožená postel Art deco 880
                                                                                      KOŽENÁ POSTEL ART DECO 880 03

Vůně kůže pocházející z postele nikdy v místnosti nezmizí  a to nejdůležitější je, že se této vůně ani zbavit nechcete. Kožená postel, její nepopsatelně nádherné vůně kůže dávají každému pokoji extra pozitivní image, s důrazem na exkluzivitu interiéru a beze slova vyprávějí ostatním o úroveňi prestiži hostitelů. Složení vůní kůže v kombinaci s přírodním dřevem, dává majitelů plnou důvěru ve své vlastní síly, klid, energii a dobrou náladu.

Kožená postel Royal 221
                                                                                          KOŽENÁ POSTEL ROYAL 221 01

Móda  kožené postele nikdy neodejde 
Co by ne, říkali příznivci jiných materiálů pro čalounění nábytku, ať už je to textilní postel nebo jakákoli jiná. Kožené postele budou vždy aktuální, oblíbené a žádané u miliónů spotřebitelů na celém světě. Není divu, protože kůže je považována za nejvhodnější a nejluxusnější materiál použitý k výzdobě interiérů různých stylů . I když, kožené postele jsou  drahé věci, které není možné zakoupit na nejbližším bazaru po slevě, ale roky pohodlí, co vám kožené postele přinesou, stojí za utracené finance. Firma Transylvania nabízí svým zákazníkům exkluzivní kožené postele v celé řadě renomovaných výrobců. Nabízíme široký výběr barev pro čalounění kožených postelí- k dispozici jsou všechny barvy duhy.

Kožená postel Art deco 868
                                                                                    KOŽENÁ POSTEL ART DECO 868 01


Závěrem bych chtěl říci, že zakoupením vysoce kvalitní kožené postele, získáte pro svůj domov nejen prestižní interiérový detail, ale také získáváte opravdu praktickou věc na mnoho let životnosti a pohodlí. 

Kožená postel Royal 238
                                                                                        KOŽENÁ POSTEL ROYAL 238 01

Našli jste na našich stránkách postel která se vám líbí, ale má potah čela z textilu, nebo se vám nelíbí barva čalouněného materiálu? Není problém – můžete si zvolit ozdobení čela jakéhokoliv modelu postele z textilu nebo kůže v různém barevném provedení. 

Máte-li zájem o náš kožené postele, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru kožené postele? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!