DUBOVÝ NÁBYTEK

Dubový nábytek – tradice prověřená věky. Masiv dubu je považován
za nejušlechtilejší dřevo používané v nábytkářském průmyslu. Především proto, že nábytek z dubu má úžasnou krásu textury let, která se s roky stává ještě jasnější a výraznější.

Dubový nábytek
                                                                          DUBOVÝ NÁBYTEK PRACOVNA KRISTINA

Rumunský dubový nábytek.
Na rozdíl od nábytku z dřevotřískových desek, je nábytek z dubového dřeva naprosto ekologický čistý a bezpečný. Je kompletně vyrobený ze dřeva vytěženého v nedotčených lesích Rumunska. Dubový nábytek neztrácí věkem svůj lesk, nekroutí se a ne praská .Takový nábytek věrně slouží majiteli po celá léta, aniž by ztratil svou typickou vůni čerstvého dřeva. Není náhodou, že se prodává rumunský dubový nábytek v mnoha evropských zemích, v  nejdražších a prestižních salonech. A to stojí za to – protože rumunský nábytek je  několikanásobně levnější než třeba nábytek z Itálie. Můžete si koupit rumunský nábytek z masivu dubu za atraktivní ceny v našem internetovém obchodě.

Dubový nábytek
                                                                                DUBOVÝ NÁBYTEK JÍDELNA ROYAL CREM

Nábytek z dubu má krásnou texturu let a proto se stává dubový nábytek velmi atraktivní a luxusní ve svých vnějších charakteristikách. Dub, jak je známo, umí chránit lidi před negativními vlivy, navrací ztracenou energii. Dub je neuvěřitelně odolný, proto se tak často používá v nábytkářství i když je opracování tak tvrdého dřeva náročnější. Dřevo na zpracování nábytku roste většinou 100let, proto je dub dražší než měkčí dřeviny. Jednou z důležitých vlastností dubového dřeva, nepočítáme li s tvrdostí a houževnatostí, je také odolnost proti vlhkosti. Proto může dubový nábytek nalézt uplatnění,  jak v obýváku, tak třeba i v kuchyni. Speciální technologie povrchové úpravy (např. moření) dělají dubový nábytek skutečným uměleckým dílem.

Dubový nábytek
                                                                      DUBOVÝ NÁBYTEK JÍDELNA KLEOPATRA LUX

I přes obrovské množství nabídek levného nábytku z umělých materiálu, dává mnoho milovníků krásy a pohodlí v domě, přednost nábytku z dubového dřeva. Dubový nábytek je neuvěřitelně atraktivní, ale v malé místnosti se jeví jako příliš těžkopádný.
Rozhodně závisí na zvoleném typu dubového nábytku.
Dub – vynikající druh dřeva, který vyžaduje velkou prostornou místnost, kde  bude moci "dýchat". Dubový nábytek  je známkou prestiže a výborného vkusu majitele.
Společnost Transylvania nabízí dubový nábytek vyrobený na zakázku. Pomůžeme Vám s rozhodnutím, co opravdu chcete a budeme se snažit pro Vás co nejdříve vyrobit  nábytek o který jste jen snili!

Dubový nábytek
                                                                  DUBOVÝ NÁBYTEK PRACOVNA VENETIA CREM

Dubový nábytek je již po mnoha století  považován za standardní klasiku. A klasika, jak víte, nepodléhá módním trendům, takový nábytek je aktuální, jak nyní, tak za deset let. Rumunští mistři pracují s dubem velmi opatrně, aby nedošlo ke zničení přírodního bohatství. Veškerý nábytek z dubu jé zdoben ručně vyřezávaným detailem. Dubový nábytek spadá do vyšší cenové relace, ale jeho zakoupením získáte kvalitu pro několik generací dopředu.

Dubový nábytek
                                                                      DUBOVÝ NÁBYTEK OBÝVACÍ STĚNA REGALLIS

Nábytek z dubu se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru a skutečně slouží jako jeho hlavní ozdoba. Díky odolnosti vůči vlhkosti, může být nábytek z dubu  umístěn v kuchyni nebo ve vlhkém prostředí. Naše společnost zajišťuje dodávku a montáž nábytku zdarma na celém území Čech.

Dubový nábytek
                                                                                  DUBOVÝ NÁBYTEK JÍDELNA VENETIA

Pokud jste fanouškem nábytku z masivu dubu v klasickém stylu, pak se o svoji koupi nemusíte bát – tento nábytek Vám bude sloužit spousty lety s důstojností a to nejen Vám, ale určitě i vašim dětem a vnoučatům!

Ale buďte ujištěni: jakýkoliv nábytek si vyberete z našeho internetového katalogu, proslouží Vám dlouhá leta a přinese do Vašeho domova královskou extravaganci, komfort a styl!

Máte-li zájem o náš dubový nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru nábytku z dubu? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!