DUBOVÉ POSTELE

Dubové postele - přírodní exkluzivita.
Postel z dubu je neuvěřitelně odolná a to znamená, že vydrží mnoho let
a nezačne praskat a skřípat. Dubová postel vytváří domácí pohodlí, pozitivní náladu a poskytuje kompletní odpočinek.

Dubová postel
                                                                                              DUBOVÁ POSTEL REGALLIS

Třetinu života člověk stráví v posteli, proto je pro jeho fyzický a emocionální stav důležité, aby postel byla pohodlná, bezpečná a krásná. Obrovské množství lůžek z řady různých dřevin a dřevotřískových desek, které dnes nabízí obchody, zmátne kohokoli. Postele se liší v materiálu, barvě, tvaru, velikosti a stylu. Jak si vybrat postel, která se pro vás ideálně hodí, aby nedošlo ke zklamání z výběru?

Dubová postel
                                                                                              DUBOVÁ POSTEL KRISTINA

Za prvé, postel musí být vyrobena pouze z masivního, odolného a vysoce kvalitního dřeva, které vám bude sloužit po mnoho let. Za druhé, nevyplatí se šetřit na svém zdraví a kupovat postel vyrobenu z dřevotřískových desek, sololitu, MDF nebo plastu. I když taková postel může být mnohem levnější, je dopad na životní prostředí, bezpečnost, neatraktivnost mnohem vyšší než u postele vyrobené z přírodního a masivního dřeva.
Za třetí, nejlepší materiál pro vyrobu nábytku - je  dub. Dubová postel - nejlepší volba pro ložnici jejíž majitel je silná, odhodlaná a sebevědomá osoba. Klasický styl, barva, odolnost
a spolehlivost - to je postel z dubového dřeva.

Dubová postel
                                                                                              DUBOVÁ POSTEL RAFAEL

Dubová postel okamžitě upoutá oko pozorovatele. Z dubu se vyráběl klasický anglický nábytek, francouzský gotický nábytek, pro bohaté a vznešené osoby. To je také jeden z důvodů, proč je dub již od starověku považován za ušlechtilý strom.

Dubová postel
                                                                                                    DUBOVÁ LOŽNICE ARCAD

Pokud zvolíte pro svojí ložnici dubovu postel, bude v interiéru panovat duch klasického stylu. Pak již nelze "usadit" do pokoje skleněný stolek, nebo vmontovat do čela postele světlomety. Dubový nábytek se zavazuje v souladu se stylem. Ale na druhé straně, to je věčná klasika. Nejde řict, že bude vždy v módě – dubový nábytek je především styl procházející trendy a slouží jako vzor určité chuti a obliby.

Dubová postel
                                                                                                DUBOVÁ LOŽNICE KLEOPATRA

Mnozí věří, že postel z dubového dřeva je od přírody tmavá. Tento názor vzniká po návštěvě prodejny nábytku, kde je opravdu  zastoupen především tmavý dubový nábytek. Přírodní barva dubu je žlutohnědá s lehkým zelenavým nádechem (barva lučního medu). Mezi metody zpracování povrchové úpravy, jako je moření, spadá i postup, kdy je dubové dřevo po dlouhou dobu ponořeno ve vodě. Po této proceduře strom získává známý, krásný, tmavý odstín.

Dubová postel
                                                                                         DUBOVÁ POSTEL KLEOPATRA LUX

Dubové postele nejsou levné, ale jejich výroba, to je skutečné umění, spojené s časově náročnou prací. Dubové dřevo lze opatřit povrchovou úpravou, mořením, lakováním, voskováním a podobně, čímž získává odolnost proti vlhkosti, plísním, houbám a dalším vnějším vlivům.

Dubová postel
                                                                                     DUBOVÁ LOŽNICE KLEOPATRA CREM

Uvažujete o koupi kvalitní manželské postele z masivního dubu? Na našich stránkách najdete celou řadu lůžek ze dřeva různých druhů stromů.

Dobrá dubová postel z masivního dřeva - není jen kus nábytku, na kterém spíte, ale životní nutností. Společnost "Transylvania," nabízí luxusní dubové postele vysoké kvality a různých velikostí za rozumné ceny. Chcete si koupit kvalitní postel, která vám bude sloužit mnoho let? Zvolte postel z dubu a nebudete zklamaní.

Máte-li zájem o náše dubové postele, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru postele z dubu? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!