DŘEVĚNÝ NÁBYTEK Z MASIVU

Dřevěný nábytek z masivu – nadčasové řešení pro interiér.
Pokud se zajímáte o své zdraví, pečujete o něj a chce se obklopit pouze přírodními věcmi, pak je dřevěný nábytek z masivu- pravě to, co potřebujete.
Dřevěný nábytek z masivu  
                                                                                                     LOŽNICE ROYAL 238 01 

Dřevěný nábytek z masivu ─ to je, skvělá kvalita, záruka dlouhé životnosti, šetrný k životnímu prostředí a jednoduchá kombinaci s jakýmkoliv stylem interiéru. Pravě dřevo je materiál, který se používá pro výrobu nábytku již staletí. Je třeba také poznamenat, že dřevo se docela snadno ručně zpracovává a tím mění svůj tvar. Vzhledem k povaze dřeva ve výrobě dřevěného nábytku z masivu, mistři odbornici můžou vytvořit takové bizardní formy a tvary, které v budoucnosti tvoří jedinečný a originální exkluzivní interiér. Proto můžeme říci, že dřevěný nábytek z masivu ─ to je kombinace vysoké spolehlivosti a vynikající kvality s exkluzivním vzhledem.
Dřevěný nábytek z masivu postel 238 01 
                                                                                                       POSTEL ROYAL 238 01 

Mimochodem, docela často se dřevěný nábytek z masivu vyrábí pomoci ruční práce , což vysvětluje jeho cenu, ale tyto náklady jsou opodstatněné, pokud si chcete koupit, ne jen funkční objekt, ale skutečnou výzdobu domu nebo bytu.

Dřevěný nábytek z masivu taburetka 238
                                                                                        TABURETKA ROYAL 238 01

Dřevěný nábytek z masivu, který nabízíme na našich stránkách, je zastoupený velkým počtem výrobců, a to nejen z Rumunska, ale i ze Spojených státu, včetně společností se světovým jménem , které jsou dobře zavedené na nábytkářském trhu.

Dřevěný nábytek z masivu – jen exkluzivní, a nic víc…

Pro naše zákazníky nabízíme široký sortiment dřevěného nábytku z masivu, který splňuje vysoké nároky i těch nejlepších znalců krásy a pohodlí. V našem e-shopu si můžete vybrat dřevěný nábytek z masivu, jak ve věčném klasickém stylu tak i v módním stylu Art deco.

Dřevěný nábytek z masivu noční stolek 238 01
                                                                                            NOČNÍ STOLEK ROYAL 238 01

Výroba dřevěného nábytku z masivu vždy vyžaduje hodně času a financí. Proto, dřevěný nábytek není levné potěšení. Výroba nábytku z masivu začíná těžbou lesů. Pak se stromy nařežou katrem na fošny a nechají uschnout přirozenou cestou. Dřevo, které se používá pro výrobu dřevěného nábytku z masivu, se důkladně suší několik let. Výsledkem je velmi trvanlivý materiál, málo ovlivnitelný časem. Přírodní sušení - to je velmi zdlouhavý a tak nákladný proces. Ale jenom tato metoda zaručí trvanlivost dřeva po dlouhý čas. Veškerý dřevěný nábytek z masivu, který nabízíme pro svým klientům, je vyrobené výhradně ze dřeva, sušeného přirozenou cestou – minimálně 3 roky.

Dřevěný nábytek z masivu sedačka 238 
                                                                                                SEDAČKA 238 03 03 

Dřevěný nábytek z masivu je vyroben z cenných druhů dřeva, jako jsou : ořech, třešeň, javor, dub, jasan, buk, habr, mahagon, anligre, olivovník, teak, eben, sapelli, palisandr, jasan, severská bříza… tento nábytek bude sloužit věrně, a to nejen vám, ale i vašim dětem a vnoučatům..

Máte-li zájem o náš dřevěný nábytek z masivu, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru dřevěného nábytku z masivu?
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!