DŘEVĚNÉ ŽIDLE

Hledáte, kde koupit dřevěné židle? Společnost Transylvánia se zabývá nabídkou kvalitních dřevěných židlí určených pro domácnosti, kanceláře a restaurace.
Dřevěné židle 

V našem obchodě můžete zakoupit židle pro domácí potřeby a do interiéru restaurace, barové židle a mnoho dalších druhů nábytku z Rumunska. Pracujeme přímo s předními rumunskými výrobci, což nám umožňuje nabídnout nízké ceny a vysokou kvalitu našich výrobků. Snažíme se, abyste byli maximálně spokojeni s nákupem nábytku právě u nás.

Dřevěné židle Venetia Dřevěné židle Venetia crem

Dřevěné židle byly vždy považovány za ideální dekoraci pro domácí interiéry. I dnes může pouhá jejich přítomnost navodit pocity elegance a noblesy. Jejich přítomnost v domě poukazuje na dobrý vkus majitele, na jeho blahobyt. Koneckonců dřevěná židle, na rozdíl od svého plastového protějšku, je mnohonásobně dražší. Je třeba poznamenat, že kromě vynikající vnějšího vzhledu se dřevěné židle liší také svou spolehlivostí, pevností a šetrnost k životnímu prostředí.

Dřevěné židle Regallis Dřevěné židle s područkami Regallis

V obchodě Transylvánie si každý zákazník může prohlédnout širokou škálu nabízených modelů dřevěných židlí. Každý model v naší nabídce se liší dokonalým designem a konstrukcí. Dřevo je jedinečný materiál. Časem nestárne, ale naopak se stává ještě pevnější. Roky přidávají dřevu zvláštní kouzlo a krásu. Proto při nákupu dřevěných židlí v našem obchodě si můžete být jisti, že Vám vydrží po celá desetiletí a můžou se stát vaším rodinným dědictvím.

Dřevěné židle Royal 238 01 Dřevěné židle Royal 238 02

Výhody dřevěných židlí.
Hlavní výhodou dřeva před moderními materiály jako jsou plasty a kovy je jeho přírodnost. Dřevo je výhradně přírodní produkt. Neobsahuje žádné nečistoty, které by mohly mít negativní dopad na lidské zdraví. Naopak, strom má úžasnou energii. Pokud se ve Vašem domově vyskytne nábytek ze dřeva, ucítíte to vlastním rozpoložení. Atmosféra se naplní pohodlím a teplem. Žít v tomto domě bude ještě příjemnější.

Dřevěné židle Dub crem 01 Dřevěné židle Dub crem 02

Naše prodejna nabízí opravdu velkou kolekci židlí. Každý kus je jedinečný. Vyznačuje se originálním designem a dokonalým provedením. Rám židle je výhradně z přírodního dřeva, včetně cenných druhů. Potahy jsou z látek a kůže vysoké pevnosti a kvality. Dokonce ani dlouholeté používání neovlivní vnější vzhled výrobků.

Dřevěné židle Dub 01 Dřevěné židle Dub 02

Dřevěné židle z naší nabídky se perfektně hodí jak do domácího interiéru, tak i do interiéru hotelů, restaurací a jednacích síní. Po celá dlouhá léta budou těšit Vás i Vaše hosty svým nádherným vzhledem.

Náš on-line obchod s nábytkem s potěšením oznamuje, že zajistí dopravu zdarma na celém území České republiky. Pokud žijete na území Evropské unie mimo Českou republiku, jsme připraveni Vám nabídnout rychlé a levné dodání zboží. Snažíme se, aby nákup nábytku u nás byl levnější než v jiných prodejnách nábytku. Pevně doufáme, že oceníte širokou škálu našich výrobků.

Dřevěné židle Dub 03 Dřevěné židle Dub 04

Kolekce dřevěných židlí. Každý výrobek z nabídky je vyroben výhradně z přírodního dřeva. Koneckonců je dřevo, jak je známo, symbolem ekologické čistoty.

Každá dřevěná židle z naší kolekce nábytku má mnoho prospěšných vlastností:

  • Ergonomie – tuto vlastnost mají všechny židle prezentované na našich webových stránkách. Naše židle vám poskytnou pohodlí a komfort po dlouhou dobu.
  • Skvělý design. Naše židle mohou ozdobit každý interiér. Náš nábytek přitahuje pozornost, čímž dělá dojem na každého, kdo jej spatří. Můžete jej umístit do každého prostoru: obývacího pokoje, kanceláře, domácí pracovny, předsíně atd.
  • Široká nabídka Vám pomůže zvolit model židle dokonale zapadající do interiéru a poskytující maximální užitek.
  •  Možnost kombinace umožňuje pokrytí všech cenových relací. Naši konzultanti berou na vědomí veškerá přání zákazníka a vybírají přesně tu soustavu nábytku, která se nejvíce přibližuje jeho požadavkům.
Dřevěné židle Archos Dřevěné židle Mara Bella

Nábytek si můžete objednat telefonicky nebo přímo na našich webových stránkách. S radostí vezmeme na vědomí jakákoliv Vaše přání. Jsme otevřeni pro spolupráci a připraveni projednat Vaše návrhy. Pište a volejte! Budeme rádi, když se stanete našimi stálými zákazníky.

Máte-li zájem o náše dřevěné židle, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru dřevěných žídli? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!