BÍLÝ NÁBYTEK

Bílý nábytek - více než jen móda.

Bílý nábytek vypadá skvěle v téměř každém interiéru. Jestliže dříve byl nábytek bilé barvy známkou bohatství, nyní – je to znamení módy, stylu a dobrého vkusu.
Bílý nábytek Royal 230

Výhody bílého nábytku.
Bílý nábytek je univerzální - snadno ho umístníte do téměř každého interiéru, čímž ho náplní elegancí, vytříbeností a krásou. Bílá barva má schopnost vysokého kontrastu. Tím vyniknou všechny stylistické prvky interiérů a nábytku nacházejících se v něm. Nejzřetelněji se projevuje v interiéru ve stylu zdobeného baroka, renesance, neoklasiky a ve stylu art deko.

Bílý nábytek má schopnost vizuálně rozšiřovat prostor, naplnit ho lehkostí, čerstvostí a světlem. To platí zejména pro malé a špatně osvětlené pokoje.

Bílá ložnice Royal 230
                                                                 BÍLÉ LOŽNICE KOLEKCE 

Bílá ložnice – zvláštní kouzlo a romantika

A pokud je neobvyklá bílá barva pro obývací pokoj nebo jídelnu, vězte že, bílá ložnice - je opravdu mistrovské dílo designu nábytku. Bílá ložnice ve stylu baroka, renesance a nebo neoklasicky, bude moci zdobit jakýkoli interiér a splňuje většinu vytříbeného vkusu. Vytvořte pocit útulnosti, pohodl, čistoty a vznešenosti ve Vaší ložnici.

BÍLÉ JÍDELNY
                                                             BÍLÉ JÍDELNY KOLEKCE 

Bílá jídelna - triumf v každém detailu

Velmi vážně, útulně a pohodlně vypadá jídelna v bílé barvě. Bílé skleníky, příborníky, velký bílý jídelní stůl s židlemi s pestrou látkou. Zakoupením bílého nábytku do jídelního prostoru, dostanete harmonii barev a stylu, Váše hlavní místnost bude jasnější, originálnější, bude to pozitivní zázemí pro celý byt nebo dům.
 

Bílé sedací soupravy
                                                            BILÉ SEDACÍ SOUPRAVY 

Bílá sedací souprava - jednoduché a univerzální řešení pro váš interiér

Bílá pohovka vypadá stejně působivě, impozantně a atraktivně, jako bílý oblek, bílé boty a nebo bílá limuzína. Je to klasické a zároveň i originální stylové řešení.
Bílá pracovna
                                                             BÍLÉ PRACOVNY KOLEKCE 

Bílá pracovna - rafinovaný luxus v domě

Představa muže, majitele domácí kanceláře zrovna s bílou barvou nábytku nepočítá. Jaké je ale překvapení při zjištění, že to je vlastně v klidu. Bílý pracovní stůl nebo kancelář v empírovém stylu na elegantních vyřezávaných nožičkách, bílé židle a pohovky, knihovny a vyřezávané skříně s prosklenými dveřmi, luxusní kancelářské křesla a další... To vše je nyní k dispozici v našem internetovém obchodě.

Bílý dětský nábytek
                                                            BÍLÉ DĚTSKÉ POKOJE 

Bílý dětský nábytek – pohodlí šťastného dětství

Bílý dětský pokoj je vhodnější pro dívky (pohádka pro malé princezny). V každém případě by měl být dětský pokoj: krásný, pohodlný a funkční. Bílá barva dětského nábytku významně vizuálně rozšíří prostor, vytvoří atmosféru tepla, světla, radosti a bezpečí pro vaše děti.

BÍLÝ NÁBYTEK OBÝVACÍ STĚNÝ
                                                             BÍLÉ OBÝVACÍ STĚNY

Bílý nábytek do obývacího pokoje zásadním způsobem prosvětlí váš interiér.

Nyní  je ještě jednodušší zakoupení bílého nábytku v našem shopu. Zde naleznete ucelenou sbírku bílého nábytku – ložnice , obývací pokoje , jídelny, dětské pokoje, pracovny, sedací soupravy, barové pulty ale i jednotlivé kusy nábytku . 

BÍLÝ BAROVÝ PULT
                                                                BÍLÝ BAROVÝ PULT  

Jak koupit luxusní bílý nábytek?
Chcete-li koupit bílý nábytek v našem internetovém obchodě? Prohlédnete si obrázky na našich stránkách, vyberte příslušnou možnost v souboru návrhů a kontaktujte nás. 
Velmi rádi Vám poradíme s výběrem té správné volby.

BÍLÝ NÁBYTEK KOLEKCE ROYAL 222

FOTOGALERIE KOLEKCE ROYAL 222
FOTOGALERIE BÍLÉHO NÁBYTKU KOLEKCE ROYAL 222

Klasický bilý nábytek kolekce Royal 222 je vyroben ze severské břízy a povrch je upraven matným lakem a vyrábí se v barvě hnědé nebo bílé.

CENÍK NÁBYTKU ROYAL 222 STÁHNĚTE ZDE  ceník  

Postup objednávání nábytku:

Z katalogu na našich webových stránkách nebo z katalogů, které máme v naší prodejní kanceláři si vyberete nábytek, který by jste si chtěli koupit. Naši manažeři jsou vždy připraveni pomoci vám zvolit správné rozhodnutí při nákupu nábytku tak, aby vyhovoval vašemu vkusu a možnostem.
Po dohodě na specifikacích objednávky a po proplacení  50% zálohy  objednáváme výrobu vašeho nábytku v příslušné továrně.
Po výrobě Vaší objednávky je nábytek dodán do Prahy .
Váš manager vás bude informovat o stavu objednávky a o termínu dodaní.
Dodání a montáž nábytku provedeme ve vašem časovém plánu.

Máte-li zájem o náš bílý nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru bílého nábytku ? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!