STYLOVÝ NÁBYTEK

Stylový nábytek - klíčový prvek luxusního interiéru.
Chcete, udělat váš byt stylový, neobvyklý a útulný, jen tím, že nakoupíte stylový nábytek? V tomto případě je E-shop Transylvania právě to co hledáte.   Stylový nábytek Regallis

                                                                                    STYLOVÝ NÁBYTEK LOŽNICE REGALLIS

Stylový nábytek se cení v každé době, slouží jako ukázka individuálnosti svého majitele a svědčí o  jeho chuťových preferencích. Naše současnost- není výjimkou. Před obvyklým průmyslovým nábytkem, dávají spotřebitelé často přednost stylovému nábytku. Stylový nábytek může mít proporce a konečné zpracování, charakteristické pro různé stylové provedení, od renesance
a baroka až po art-deco.

Stylový nábytek Venetia crem
                                                                       STYLOVÝ NÁBYTEK JÍDELNA VENETIA CREM 

Kvalitní stylový nábytek od firmy Transylvania
Originální stylový nábytek je často klíčovým prvkem interiéru, diktuje výběr designu místnosti
a vždy přitahuje pozornost. Společnost Transylvania nabízí ke koupi kvalitní stylový nábytek
z masivního dřeva. V našem katalogu najdete stovky modelů:  postele, stoly, židle, komody, zrcadla, příborníky a další ... Můžeme vám pomoci zařídit svůj domov útulně, pohodlně a bez zbytečných výdajů, luxusním celodřevěným stylovým nábytkem.

Stylový nábytek Royal pracovna
                                                                                  STYLOVÝ NÁBYTEK PRACOVNA ROYAL 

Co znamená koncepce stylového nábytku? Možná je to vysoká spolehlivost, promyšlený design a skvělý nápad? Nebo je to praktičnost, funkčnost a příjemné stylové řešení? Možná je pojem kvality pro každého individuální, ale na stylový nábytek z masivního dřeva, který vám nabízíme na našich stránkách  se vztahují všechna kritéria estetiky, spolehlivosti a pohodlí.

Jsme připraveni nabídnout své produkty i těm nejnáročnějším zákazníkům, proto, že jsme
si jisti jeho kvalitou a dokonalostí.

Stylový nábytek Venetia lux crem
                                                                    STYLOVÝ NÁBYTEK LOŽNICE VENETIA LUX CREM 

Design stylového nábytků
Vnější design - to je to, co přitahuje pozornost zákazníka jako první. Pokud i ten velmi kvalitní stůl se svoji trvanlivostí a pohodlím nebude mít krásný design, člověk projde kolem a ani se ne-
zeptá na jeho vlastnosti.

To, jak vypadá  nábytek je velmi důležité pro každého klienta. Vždyť  to je  hlavní prvek
v interiérech, který  vytváří krásu, pohodu a harmonii. Důležité je vše: vynikající kombinace nábytku, vysoká kvalita, barva, struktura, tvar, materiál… Výrobky musí zapadnout do duše interiéru a nenamáhat oči.

Stylový nábytek Kristina
                                                                                   STYLOVÝ NÁBYTEK JÍDELNA KRISTINA 

Výhody stylového nábytku
Pokud chce vlastník  vytvořit luxusní interiér,  raději vybere více klasické a reprezentativní materiály. Tito klienti jsou pravděpodobně přívrženci nábytku z masivního dřeva, nikoli plastových a dřevotřískových výrobků.
Dřevěné výrobky jsou vždy v módě, protože každý model bude mít jasnou osobnost, svůj vzhled a poutavé barvy. To je důvod, proč tyto produkty budou vždy na vrcholu zájmu.

Stylový nábytek Kristina sedací souporava
                                                                   STYLOVÝ NÁBYTEK SEDACÍ SOUPRAVA KRISTINA 

Naše výrobky mohou být skutečně považovány za vysoce kvalitní, protože jsou vyrobeny
ze spolehlivého materiálu a májí pečlivě budovaný design. Dřevo je základem. Naši rumunští partneři pracují s ušlechtilými odrůdami cenných druhů dřeva, více než 300 let, ze kterých
se vyrábí opravdu neobvyklý stylový nábytek.

Jak koupit kvalitní stylový nábytek z masivního dřeva?
Všechny naše výrobky - odraz ekologičnosti, čistoty  a přirozenosti. Používáme jen masiv cenných dřevin:   dub, buk, ořech, jasan, habr, javor, třešeň, lípa, bříza z rumunských lesů, který má jedinečnou strukturu, jemné textury ve formě barevných rozdílů. Tak se získává, stylový nábytek, který v sobě drží všechny záhady lesa!

Rumunský lesy stylový nábytek

Zvláštní pozornost je třeba věnovat síle a odolnosti dřeva. V suchém stavu má dřevo pevnost až 750 kg/m3 a tvrdost Brinell 4,0-4,1.

Náš e-shop nabízí stovky kolekcí stylového nábytku z masivního dřeva, které se liší designem
a stylovým pojetím od klasik až po art deco.  Nabízíme k dispozici zákazníkům stylový nábytek do obývacích pokojů a ložnic, jídelen a pracoven, barové pulty, nábytek pro hotely a restaurace ... které zahrnuje celou řadu jednotlivých kusu nábytku.

Stylový nábytek ložnice Royal
                                                                                       STYLOVÝ NÁBYTEK LOŽNICE ROYAL 

Než je nábytek přepraven k prodeji, prochází každý výrobek přísnou kontrolu na pevnost, rozměry všech komponent, povrchovou úpravu - odborníci pečlivě ověřují shodu všech parametrů. Ale výrobní proces začíná daleko od výrobní haly. Rumunský mistr ručně vybírá dřevo pro své výrobky, a považuje to za správné, protože to je jediný způsob, jak vyřadit nezpůsobilé a vadné kusy dřeva. Dřevo je naším nejdůležitějším aktivem. Nejlepší nábytkoví  návrháři vybírají zajímavé možnosti a ideje, které umožní ukázat krásnou texturu dřeva v budoucím designu nábytku. To je jediný způsob, jak je možně vytvořit neobvyklý stylový nábytek, který lze nyní zakoupit v našem internetovém obchodě.

Stylový nábytek jídelna Kleopatra crem
                                                                     STYLOVÝ NÁBYTEK JÍDELNA KLEOPATRA CREM

Rumunší výrobci nepoužívají toxické nátěrové hmoty. Pro povrchovou úpravu jsou použité pouze barvy šetrné k životnímu prostředí, laky na vodní bázi, které neskrývají  a neporušují přirozený vzhled dřeva a jeho přírodní krásu. Je velmi důležité zachovat individuální struktury dřeva. Poslední fáze je vždy leštění dřeva, která udělá nábytek ještě velkolepější na pohled.

Stylový nábytek ložnice Kleopatra
                                                                               STYLOVÝ NÁBYTEK LOŽNICE KLEOPATRA

Montáž výrobků se provadí v továrně pomocí moderního vybavení. Výroby se zůčastní ti nejlepší odborníci s rozsáhlými zkušenostmi ve výrobě luxusního nábytku. Jen díky nim si teď  můžete koupit stylové postele, komody a skříně, stoly, židle… na nejvyšší úroveň výkonu a jedinečného designu z masivu vzácných dřevin.

Máte-li zájem o náš stylový nábytek, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru stylového nábytku? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!