LUXUSNÍ LOŽNICE

Pokud sníte o luxusní ložnici, která se podobá pokojům monarchů nebo pokoji princezny z pohádky, pak byste měli věnovat pozornost nábytku pro luxusní ložnice od firmy Transylvania.
Luxusní ložnice Art deco 869
                                                                                   LUXUSNÍ LOŽNICE ART DECO 869 01 

Na našich stránkách najdete stovky luxusních ložnic. Máme jak luxusní ložnice v klasickém stylu tak velmi romantické ložnice stylu Art deco.  Všechny postele jsou většinou vyrobeny ze dřeva a jsou bohaté na ručně zpracované ozdobné prvky. Podívejte se na krásný umělecký díl čel postelí, který inspiruje svojí formou a detailem. Když se probudíte v takové luxusní ložnici, zažijete pěkné chvíle a vaše nálada bude skvělá po celý den.

Luxusní ložnice Art deco 869

Exkluzivní interiér - luxusní ložnice

Nábytek do ložnice se skládá - postel (základna s čelem a bočnicí), skříň, noční stolky, toaletní stolek, komoda. Do luxusní ložnice kromě hlavních kusů nábytku patří taburetky, na úpatí prostor pro složení přehozu dek na noc, polstrované sedačky, křesla z podnožkami, zrcadla, koncový stolk pod video a audio zařízení, paravány, sofa, židle a servírovací stolky. Všechna zařízení jsou žádoucí, ale nejsou povinné. Nezapomeňte, že strávíme v ložnici nejméně třetinu života a proto neopomíjejme dodržovat zákony krásy, pohodlí, stylu a komfortu.

Luxusní ložnice Royal 238
                                                                                       LUXUSNÍ LOŽNICE ROYAL 238 02 

Luxusní ložnice pro harmonii v domácnosti

Naše luxusní ložnice – jsou vyrobeny pouze z přírodních ekologicky čistých materiálů, v kombinaci elegance a dokonalosti základních linií ztělesněných nejlepšími světovými  návrháři.  To jsou fakta co dělají naše luxusní ložnice velmi populární. Aristokracie a serióznost v interiéru, kudrlinky patiny, hra přírodních barev masivního dřeva, bez nadměrných dekorací ...
Klasika stylu - harmonie přírodních materiálů, dokonalost a kvalita provedení, exkluzivní výkon a vynikajících proporce. Luxusní ložnice v klasickém stylu – ideální interiérové řešení pro Vaši ložnici.

Luxusní ložnice Royal 228
                                                                                    LUXUSNÍ LOŽNICE ROYAL 228 04

Naše luxusní ložnice -  to je nábytek s důrazem na vysoký stav a dobrý vkus svých majitelů, ale i harmonie ve vaší domácnosti. Dub - strom - dárce! Již dlouhou dobu sdílejí s člověkem své stoleté-staré energie. A to je ta nejcennější vlastnost nábytku, který dělá nábytek opravdu luxusní a exkluzivní, která daruje možnost odrážet Vaší osobnost a při tom se neztratí hlavní algoritmus při výběru nábytku.

Každý nábytek je prostě úspěšný, nebo  neúspěšný  geometrický tvar, ale přesně to, z čeho je vyroben tento nábytek určuje naše zdraví a náladu. Zvolte pro sebe nábytek z masivu - dopřejte si nejlepší a vychutnej krásu své luxusní ložnice!

Máte-li zájem o náše luxusní ložnice, nebo máte nějaké dotazy?
Potřebujete pomoc při výběru luxusních ložnic? 
Kontaktujte nás, info@transylvania-nabytek.cz  rádi Vám zodpovíme na všechny vaše dotazy!